Wpis z mikrobloga

Mam problem,
Siostra będzie miała ślub we wrześniu, pewnie mnie zaprosi.
A ja nie chcę jechać bo ostatnio na weselu byłem w wieku 16 lat.

Nie potrafię się bawić po prostu.bym musiał udawać mocno, Z ludźmi lubię rozmawiać, ale w tłumie już nie, i szczególnie z nieznajomym tłumem.

Dodatkowo wiem że będą wujkowie, ciotki których nie widziałem od lat i mnie zaczną chwalić za coś spektakularnego co zrobiłem wiele lat temu a ja nie potrafię i nie umiem się zachować jak mnie ludzie chwalą,
Lubię być nijaki,do bulu neutralny i się nie chwalić niczym. Być zwykłym chłopem na wsi urodzonym.A robić swoje.

A ja chłop bez baby całe życie oficjalnie w wieku 30 lat.
Z Gębą brzydka bo 3-4/10. Więc nie ma szans znaleźć żadnej mimo że próbowałem.
Wiec kolejne pytania będą gdzie żona,dziewczyna moja. A mnie rozpacz zalewa, odpowiadając szczerze.

Jeszcze babka mnie męczyła niedawno jak ja odwiedziłem o to samo, ale ci ludzie nie rozumieją blackpilla, redpila,

Więc co ja im mógłbym odpowiedzieć, że z taką brzydką gębą it's over to bym stypę zrobił na weselu. I strigerowal wujkow.

Lubię siostrę i szwagra, ale nie wiem co powiedzieć że się nie pojawię żeby tego nie odebrali osobiście. I nie zepsuć im tego dnia.

#zwiazki #wesele #oswiadczenie #poradadnia #malzenstwo #slub #rodzina #przemyslenia #porady #psychologia #relacjemiedzyludzkie #relacje #tfwnogf #seks #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika
  • 17
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: może zmień podejście i miej #!$%@? na pytania ciotek, jedź z zamiarem żeby się napić, coś zjeść, i zrobić przyjemność siostrze.
Będą tam może jacyś kuzyni/kuzynki z którymi masz ochotę pogadać? Ja na weselach zawsze gadam z kuzynami/kami
Ciotki i wujki można zbywać żartem.
Polecam ci iść, ale po swojemu
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: wez sobie jakies narkotyki zalatw i sie baw dobrze xd
smiechu warte, chlop 30 lat co sie boi do ludzi wyjsc
i dalej myslisz ze nie masz dziewczyny przez brzydki ryj? czy moze raczej przez fobie spoleczna?
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: jak już koniecznie nie chcesz iść na to wesele, to pogadaj z siostrą, powiedz jej że masz jakieś #!$%@? umysłowe i w takich spędach dostajesz ataków paniki. poza tym nie masz nawet z kim przyjść
w związku z tym, niech tego nie ma ci za złe, tylko przyjdziesz na ślub, po ślubie złożysz życzenia i wrócisz do siebie

natomiast ja tak wewnętrznie uważam że tego typu fobie trzeba brać na
  • Odpowiedz
  • 0
wez sobie jakies narkotyki zalatw i sie baw dobrze xd

smiechu warte, chlop 30 lat co sie boi do ludzi wyjsc

i dalej myslisz ze nie masz dziewczyny przez brzydki ryj? czy moze raczej przez fobie spoleczna?


@greenbong: nie mam problemu z pojedynczymi osobami, zresztą mam Milfa Amerykankę od 5 lat ale nikt w rodzinie o niej nie wie, jest starsza ode mnie o 20 lat.

Mam problem w tłumie. A
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: nie namawiam, ale to normalne że kuzynów widzisz na weselach i pogrzebach, a i tak się gada. Co do faktu że nie masz partnerki to raczej nie będzie temat rozmów. Wiadomo że zapytają co i ciebie, ale możesz to obracać w żart. Mówić coś w stylu "po miesiącu chodzenia każda dochodzi do wniosku że jest lesbijką" albo "pytałem już 20 dziewczyn ale żadna nie chce mieszkać na wsi"
Chodzi o
  • Odpowiedz
Więc co ja im mógłbym odpowiedzieć, że z taką brzydką gębą


@adamsowaanon: jak nie jesteś od sąsiada to połowa rodziny ma podobną mordę xD weź jakąś mirabelkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Ważne byś żył w zgodzie z sobą, a nie z oczekiwaniami innych. Grzecznie podziękuj jej za zaproszenie, ale odmów, bo nie lubisz tego typu imprez i będziesz się źle czuł i żaden jej szantaż emocjonalny nie zadziała. Od razu uprzedź, że więcej tego tematu nie chcesz poruszać i nie będziesz w tej sprawie rozmawiał z innymi członkami rodziny jak się dowiedzą o odmowie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon "dziękuję Wam za zaproszenie, niestety tego dnia nie będę mógł bawić się na Waszym weselu, natomiast z przyjemnością wezmę udział w ceremonii ślubnej"
Serio, jesteś dorosły, nie musisz się tłumaczyć - nie to nie i proszę to uszanować.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.

Zamiast znaleźć sobie wygłodniałe milfisko 45-55 lat, zadbane, pachnące, wymagania maja małe, skoro mi z gębą 3-4/10 się udało wyrwać w UK 8/10 Amerykankę milfa,
Obiadki ugotują, przyniosą, bez gumy można bo ryzyko ciąży jest minimalne, a i jej bardziej zależy
  • Odpowiedz