Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@meltdown: @WielkiNos @apee ja wiem, że zaraz incele mnie zaczną wyzywać od białorycerzy, ale może ktoś normalny też odpisze - kogo obchodzi, że typiary pokazują się pół nagie lub całkiem nagie w necie?xd jedyne co mi przychodzi do głowy to obraz jakiegoś losowego anona i "chciałem tylko wejść na instagram, a teraz muszę zwalić konia!!! #!$%@? suki!!!" xd
skoro jest popyt na takie coś to co w tym dziwnego, że to
@Lefty: mnie obchodzi, bo nawet na wykopie chcesz sobie przejrzeć mirko a tam jakaś szmula musi szczuć cycem. A na instagramie i innych socjalach takie treści są promowane przez algorytm, więc tego nie unikniesz.
Niech świecą dupami, to mi nie przeszkadza. Mi przeszkadza to, że nie mam wyboru, tylko muszę wpadać na takie treści. Nie ma opcji na takim instagramie, żeby mi tego nie wyświetlali.
@Miziobot: ale czy ja gdzieś napisałem, że mnie to obchodzi? mnie ciekawi tak entuzjastyczna reakcja wykopowego społeczeństwa

@apee co do wykopu to od tego masz czarną listę, a co do instagrama to brzmisz jakby używanie insta Ci się należało ;p taki mają produkt i taki mają biznes i tyle
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.