Wpis z mikrobloga

załatwił tusk ojro, 137 mld. I


@dozerman230: widzę, że wielka radość że spłacania kredytu, którego na oczy nie zobaczysz, a jeszcze wieksza bo wiesz, że Tusk będzie musiał wypełniać kamienie milowe - podnieść wiek emerytalny, czy wprowadzić opłatę dodatkowa za auta spalinowe - to przydupas Tuska zamieścił w kpo - morawiecki znaczy ten przydupas Tuska.
@Gozd no i #!$%@? trudno społeczeństwo się starzeje i jednocześnie wzrasta długość życia nie ma innego rozwiązania, chyba że jesteś taki zajebisty że masz lepszy pomysł
i #!$%@? trudno społeczeństwo się starzeje i jednocześnie wzrasta długość życia nie ma innego rozwiązania, chyba że jesteś taki zajebisty że masz lepszy pomysł


@Norskee: "Wszystko zmieniła pandemia. W Polsce przeciętna oczekiwana długość życia skróciła się w 2021 r. o ponad 2 lata (do 75,9 lat), a w Europie Zachodniej średnio o pół roku (do 81,5 lat). W efekcie różnica w tym zakresie znowu zwiększyła się do tego samego poziomu, jaki
#!$%@? chłopie ty w ogóle rozumiesz co wkleiles?


@Norskee: jak byk masz napisane czego tam nie rozumiesz, że jest inaczej niż ro co próbujesz forsować za jakimiś politykami co sami się nie znają.
ewidentnie nie rozumiesz co wkleiles


@Norskee: chyba sam nie wiesz bo piszesz jak politycy mamy swoich ekspertów, którzy mają wiedzę co należy zrobić i to zrobimy.
@Gozd: nie wiem jak młodzi ludzie mogą być przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego XD to jest już taki poziom działania wbrew swojemu interesowi że może podchodzić pod upośledzenie umysłowe
nie wiem jak młodzi ludzie mogą być przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego XD


@CamusVevo: uposledzwni to są ci co chcą podnosić reszcie wiek emerytalny wcześniej nie zrównując kobiecego do męskiego. A jeszcze bardziej uposledzeni są ci co chcą podniesienia a wszystkim oprócz służb mu durowych, górników itd.
no tak, zarówno ty jak i ludzie z postulatami które wymieniłeś są upośledzeni, zgoda


@CamusVevo: co jest uposledzone? Odpowiadasz jak każdy debilny polityk. Co jest uposledzonego w postulatach jakie napisałem w przeciwnienstwoe do podniesienia wieku emerytalnego jaki proponują?
@Gozd: przecież ja się z tobą zgadzam że postulaty typu podnosimy wiek emerytalny wszystkim ale nie górnikom są idiotyczne, podobnie jak idiotyczne jest bycie przeciwko ogólnemu podniesieniu wieku emerytalnego