Wpis z mikrobloga

Hej! czy któraś wersja #fallout nadaje się do grania? Grałem kiedyś w 1-2 i tactics. Wiem, że później styl sie zmienił... któraś wersja była beznadziejna, ale inną chwalono? podpowiecie co można kupić i pograć?
  • 15
@jakubz te przed F4 mogły nie przetrwać próby czasu, jak chcesz w nie zagrać, to tylko ze świadomością, że są trochę przestarzałe. F4 jest spoko, ale to zupełnie inna gra, niż w to co grałeś. Bardziej strzelanka z elementami RPG niż czyste RPG, jednak nadal jest to bdb gra i warto zagrać. Nie napisałeś na jaką platformę szukasz, jak na PS5 to bym się na razie wstrzymał, bo w okolicach kwietnia będzie
fallouta 4 ograłem i bawiłem sie dobrze.
eksploracja, budowa bazy, rozwój postaci na plus,
ale silnik tej gry to totalna porażka, wieczne loading screeny, zabugowane questy. Jeśli masz w sobie odrobine masochisty to polecam :D
@jakubz: Jako wielki fan serii ja gram tylko w 1 i 2, a z wersji 3D to tylko w New Vegas (bo ma klimat z 1 i 2 + bardzo dobrą fabułę).

Fallout 3 i 4 mają ekstremalnie infantylną fabułę z przerysowanym "dobrem" i "złem", a na dodatek są liniowe.
@jakubz zawsze możesz obczaić mody takie jak ressurection, sonora, nevada, yesterday (dalej się robi), last hope (wyszła nowa wersja) czy do tacticsa (children of the apocalypse 2, enclave, crusade i jeszcze coś jest). Te 3d odpuść bo tylko new vegas jest spoko. Ja aktualnie cisnę sonore i jest #!$%@?.
  • 0
@Mirkoncjusz: na PC.

@Kubeusz89 ja to w sumie nie gram prawie ;) Jak to się instaluje (mody) aby nie łapać syfu jakiegoś? są jakieś "sprawdzone" strony?

Właśnie przeglądałem gameplaye wczoraj tych nowych i tak średnio mi podpasowały;)