Wpis z mikrobloga

110 587,34 - 24,02 = 110 563,32

Najdłuższe wybieganie przed półmaratonem warszawskim zaliczone. Bez żeli i jedynie 0,5l softflaskiem. Czy z Waszego doświadczenia maraton z większą ilością płynów izotonicznych i żeli będzie do zrobienia (może nie na spokojnie), ale do zrobienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście przy takim dystansie to wiem już mogę biec i biec, nogi pracują jak maszyna i problemy to są, ale z zatrzymaniem.

Wiem, że podświadomie oczekuję odpowiedzi: tak ogarniesz to! Więc tylko takie komentarze są miłe widziane! ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tymczasem przekazuję pałeczkę dalej.

#bieganie #sztafeta
gold_bikini17 - 110 587,34 - 24,02 = 110 563,32

Najdłuższe wybieganie przed półmarat...

źródło: IMG_5459

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@gold_bikini17: Pytanie, po co robić 24km longa przy przygotowaniach do półmaratonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i przecież własnie zrobiłeś połówkę, to o co pytasz :D Jakiś konkretny czas masz w głowie?

EDIT: Aa pytanie o maraton jest :D No wszystko zależy co Cie satysfakcjonuje, w limicie czasu an spokojnie się zmieścisz :D
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gold_bikini17: maraton do zrobienia to jest nawet bez niczego w umiarkowanej temperaturze, ale bez zaopatrzenia czas będzie sporo gorszy, więc pewnie, izotoniki na trasie sporo pomogą, z ukończeniem nie będzie problemu, całość można przebiec dobrym tempem.

No kwestia czy ktoś biegnie na maxa, sądzę, że amatorsko lepiej zostawiać sobie zapas, wtedy najwyżej się zwolni, ale bez problemu ukończy.
  • Odpowiedz