Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie daje szczęścia? Mam na myśli zdrowy związek (a nie toksyczną relacje z byle kim) vs singielstwo. Gdyby kobieta nie była potrzebna to na tagu #przegryw świeciłyby pustki bo w sumie o brak kobiety się tu rozchodzi. Byłem w różnych relacjach kiedyś a od dobrych 5-6 lat #samotnosc + #agepill i nigdy nie czułem się gorzej . Poszedłem w#mgtow bo nie mogę nikogo znaleźć i wiecie co? To nic nie dało. Fajnie jest może przez rok, gdzie pewnie wyobrażasz sobie że życia singla to jak na filmach. Co z tego, że mam najlepszą formę kiedykolwiek albo mam okres gdzie uzbierałem najwięcej pieniędzy skoro to nie cieszy? Co z tego, że polecę do Paryża i będę samotnie robił sobie zdjęcia pod Wieżą Eiffla albo samotnie spacerował po Wenecji? Żadna przyjemność. Wypożyczę sportowy samochód o którym zawsze marzyłem i zjem kolacje w knajpie na którą mnie nigdy nie było stać i co? Fajnie na chwilę i tyle. Wracam potem do pustego domu, nikomu nie powiem co mnie spotkało fajnego albo co mi się złego przydarzyło. W związku to najmniejsza drobnostka mi sprawiała przyjemność typu głupi spacer po parku albo zamówienie jedzenia do domu a będąc singlem mogę wydawać fortune na zachcianki, jeździć po świecie albo grać na kompie popijając whisky ale nadal czuje pustkę...

#podrywajzwykopem #incel #randki #blackpill #singiel #feels #milosc #doomer #przemyslenia #doroslosc #depresja #samotnosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce #tfwnogf #tinder #suicidefuel #zwiazki #relacje #redpill #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale tak serio kto twierdzi, że kobieta nie da...

źródło: cn5IngBRr

Pobierz
  • 63
@mirko_anonim: jak miałem naście lat to sobie mówiłem, że nie nadaje się do związku, że nie chce, że wolę życie singla, będę miał znajomych i będzie fajnie.

Ale za chwilę mam 24 lata i zmieniłem myślenie o 180 stopni. Mega mi brakuje drugiej połówki, takiej normalnej fajnej dziewczyny. Nigdy nie byłem w związku, ale wiem że to tego mi brakuje w życiu.

Niestety jak ktoś w tym wieku jest bez historii
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Każdy kto nie był w związku albo był raz i nie wypaliło to będzie sabotował związki i mówił jak to źle i niedobrze a na instagramie to wszyscy udają miłość (mimo, że nawet ich znasz i wiesz że są dobrani idealnie)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @szczepan455: to czemu każdy tutaj płacze że nie może się dostosowć pod wymagania kobiet dot. wyglądu? no chyba nie po to żeby podobać się innym chłopom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym 90% treści to normickie trolle na zdalnym, które udają przegrywów i w sumie tylko shitpostują z nudów. Mały % to przeciętniaki z kompleksami a nie jakieś wyrzutki społeczne. Trueceli to nigdy
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @ZamaskowanyTajemniczySzachista: a nie? chciałbym kiedyś zoabczyć wpis pt. przegrałem życie bo nie dostałem się na wymarzone studia albo przegrałem bo nie mogę podróżować. Wszystko się sprowadza do wyglądu -> klucza do posiadania partnerki


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: w tym całym mówieniu, że kobieta szczęścia nie daje nie chodzi o to, że faktycznie go nie daje, ale raczej o zdrowe podejście i nie skupianie się tylko na tym, bo w życiu można czerpać wiele radości z innych rzeczy nawet jak kobiety się nie ma. Wiem, że to trudne, bo ogólnie posiadanie drugiej połówki daje zwykle motywację do działania, chęć do robienia różnych rzeczy. Mój niebieski twierdzi, że gdyby
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.