Wpis z mikrobloga

#luxmed #afera #zdrowie #praca

Od jakiegoś czasu praktycznie nie ma możliwości na umówienie się na wizytę w #luxmed. Dzisiaj moja dziewczyna odkryła, że przy kompletnym braku terminów na badanie jak się wyloguje z aplikacji i wejdzie na stronę niezalogowana jest masa dostępnych terminów odpłatnie dosłownie co 15 minut.
Zadzwoniliśmy na infolinię i kobieta tłumaczyła, że #luxmed wynajmuje gabinety lekarzom (lekarzom freelancerom XD), którzy działają poza pakietem.
Ja kupiłem pakiet od agenta, który przyjechał do mnie do domu i tłumaczył, że będę miał "PRAWO PIERWSZEŃSTWA". Czyli jak to on tłumaczył dzwoniąc na infolinię i podając te hasło dostanę szybciej termin lub wizytę w innej przychodni, za którą Luxmed pokryje koszty. Ostatnio zweryfikowałem to z panią na infolinii i oczywiście okazało się to wierutną bzdurą. Coś tłumaczyła że na infolinii ona widzi inne terminy niż w aplikacji i dlatego mogą się różnić ale prawo pierwszeństwa to w sumie nie istnieje.

Jesteśmy wszyscy elegancko robieni w butelkę przez Luxmed, które zbudowało bazę klientów z abonamentem po czym ścięło liczbę gabinetów i lekarzy dostępnych dla tych klientów i przełożyło dla odpłatnych? Na ten moment tak to dla mnie wygląda. Jestem #!$%@? bo miałem parę wizyt, które czekałem po 3 miesiące a łożę na to gowno regularnie co miesiąc 200 zł.
pejootl - #luxmed #afera #zdrowie #praca 

Od jakiegoś czasu praktycznie nie ma możli...

źródło: image_picker_EF373565-FB8C-407C-9EF2-6667A11C1CA4-21432-0000054E9143890F

Pobierz
  • 233
kilka lat temu wyglądało to inaczej, ale stary układ przestał się opłacać firmie. Przy składce miesięcznej 200 zł wystarczy 1 wizyta w Poradni zewnętrznej, która ma podpisana umowę z lux na świadczenie usług w ramach ich pakietu i już ten hajs się skończył bo poradnia kasuje ok 160 -200 zł za taką wizytę. Jako że często dochodzą jakieś badania, albo kilka Poradni, bo kto ma pakiet to sobie nie żałuje wizyt to
@pejootl: Przeczytaj dokładnie umowę którą podpisałeś. Ja mam pakiet z pracy i tam coś takiego mamy zapisane, że jak w ciągu iluś tam dni luxmed nie bedzie w stanie znalezc nam terminu do specjalisty, to możemy iść prywatnie do jakiegoś lekarza i luxmed ma obowiązek oddać nam kasę. I to podobno działa, bo kolega już tak robił.
Trzeba odświeżać i zaglądać co jakiś czas. Ludzie co chwilę odwołują wizyty. Nie ma wizyt a za chwilę już jest na jutro.
@pejootl w Luxmed jak nie ma dla Ciebue lekarza to dzwonisz i mówisz o tym i wtedy dają Ci pozwolenie na skorzystanie z innego obojętnie prywatnego i bierzesz rachunek od niego wysyłasz do Luxmed i zwracają niby
@pejootl: Ja porównywałem pakiet prywatny z pakietem teściowej z pracy, to ona ma terminów dziesiątki na te same usługi w tym samym dniu, a ja zero. Ku*wy w ch*ja lecą.
@pejootl: Ja jeszcze dodam ze jak cie raz zablokują za to ze odwołujesz z apozno wizyte alob nie odwołujesz, to juz potme cie za kazdym jednym razem bedą blokowac. Po jednej blokacie, byłem potem na 9 wizytach u dentystow/chirurgow stomatologicznych i wystarczylo ze przy 10 razie odwołalem za pozno i znowu byłem zablokowany na miesiąc
@pejootl: nie dość że pozwoliliśmy sobie na prywatne leczenie (patrz Czesi, u których to nie jest normą) to jeszcze nas mówiąc ładnie oszukują mając prywatne pakiety...
koniec świata
@pejootl Enel med mi ostatnio zaproponował termin do specjalisty na za trzy miesiące. I to na infolinii, na apce nie było kompletnie nic. Pakiet premium. Za co płacę? Sama chciałabym to wiedzieć.
Prywatna opieka medyczna dogoniła nfz
wizytę w innej przychodni, za którą Luxmed pokryje koszty


@pejootl: miałam luxmed i potwierdzam, że zwracają koszty w sytuacji kiedy na infolinii nie znajdą terminu w Twoim mieście. Mi zwrócili

Natomiast sam fakt, że niezalogowany widzi mnóstwo odpłatnych terminów to #!$%@? i trzeba kręcić Małysza