Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: Miras, gratulacje! Pamiętam jak dostałem właśnie taki aneks ileś tam lat temu. Myślałem, że bozie za nogi złapałem. Teraz oczywiście lepiej, ale powoli do przodu przeć trzeba.
@maikeleleq: powodzenia w nowej robocie. Ja po powrocie z DE poszedłem i zaczynałem od jeszcze niższej ale to była podstawa i teraz jako doradca klienta w zwykłym miesiącu mam 5k netto czego i Tobie życzę ()
Olej te komentarze. Tak tu wszyscy rzekomo 15k są a we wrześniu proszą o pomoc w zadaniach z matmy xD Wykop to ściek i olałbym ciepłym moczem tych
No, już widzę jak tu wszyscy zarabiacie kwoty z czterema zerami, chyba że chodzi o 00,00 xD wstawajcie, zesraliście się. Tak jak i w takcie pandemii każdemu radziliście przejście na zdalne xD że też kurde kurier sprzedadzą kierowca czy inni nie mogli przejść na zdalne, pewnie dlatego że nie posłuchali elity internetu
@smallboobslover Nie wiem czy trollujesz ale jeśli problemem jest to, ze trzeba słuchać przełożonego bo jesteś buntownikiem (a pewnie chodzi o ego, ze jestes taki wyjątkowy) to pora zejść na ziemie, i wziąć się w garść. Domyślam się, po tym czego szukasz, że nie masz niszowego fachu, więc nie ma co być tak wybujałym xD
problemem jest to, ze trzeba słuchać przełożonego


@IkdapS_: kuźwa o czym wy piszecie? xd jakiego przełożonego? jakie ego? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Pisząc, że jest to specyficzna praca nie dla każdego, mam na myśli, że wojsko i kariera wojskowa to jest wg mnie gówno. (widziałem po rodzinie jak to wygląda)
żeby być bardziej precyzyjnym, chodzi o światopogląd - możecie sobie wyobrazić na przykładzie pacyfisty, albo sugerowanie weganowi pracę w ubojni. Mam
@smallboobslover: to jeśli nie masz przydatnego wykształcenia/ wiedzy a chcesz więcej kwasy to tak szczerze liczysz, że ktoś będzie płacił tylko dlatego bo jest zagranicznym funduszem? XD

A o jakimś krzyczeniu w okopie to chyba masz z filmu xD
@IkdapS_: dziwne, jakoś pisałem nawet tutaj z ludźmi z wykopu, gdzie bez wykształcenia i wiedzy dostawali się na bankowe stanowiska AML/KYC. Albo po prostu do banków/finanse i albo od razu dostawali dość dobre pieniądze, ale w krótkim czasie otrzymywali podwyżki i awanse.
@smallboobslover: To są jakieś bajki, teraz praktycznie wszędzie wymagają wyższego do backoffice i finansów (SSC,BPO), no chyba że idziesz do call center sprzedawać jakieś kredyty. Przechodziłem przez dziesiątki rekrutacji po studiach i w trakcie do finansów, IT czy różnej maści backoffice, głównie w bankach. Cały proces chodzenia na rozmowy do dostania pierwszej pracy zajął mi około rok czasu, bo chętnych mają dziesiątki ze studiami i językami. Zejdź na ziemię i nie