Wpis z mikrobloga

V-Shape jest cope, co to za sztuka mieć wąskie biodra jak dziecko i być wyżylonym anemikiem. Prawdziwy chłop ma szeroką talię jak szafa i waży ponad 100 kg, nie je tych wszystkich fit rzeczy tylko jak NOR MAL NY człowiek wszystko co jest w zasięgu. Masz jakaś wystającą żyłkę na ciele? To się nie ciesz! Nie jesteś #!$%@?, a niedożywiony!!! Kobieta musi mieć poczucie, że w każdej chwili możesz ją zabić np. zagnieść brzuchem i udusić. To jest prawdziwa dominacja i coś coś wzbudza respekt.

Wraz z @IntruderXXL ogłaszamy nową erę - erę ogrów. Nawet nie myślcie schodzić poniżej 15 % BF bo przyjdziemy po Was w nocy, zjemy Ciebie, Twoją starą, psa i opróżnimy lodówkę. Jeńców nie bierzemy

Bójcie się.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #pokazforme
Kasahara - V-Shape jest cope, co to za sztuka mieć wąskie biodra jak dziecko i być wy...

źródło: 2024-04-03 17.49.05

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • 0
@mishka49: akurat pudło, bo od lat jestem tu na tagu i wiele razy docinałem, ba dla mnie o wiele jest łatwiejsza taka redukcja niż dorzucenie kolejnych kg masy. Zresztą chyba u każdego jest tak, kto trenuje więcej lat.
  • Odpowiedz
@Kasahara 9 lat na siłowni. Patrząc na twoją budowę jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że łatwiej ci budować masę. To mi się zdecydowanie łatwiej redukuje
  • Odpowiedz
@Kasahara: że jeszcze nikt nie zatostował tutaj tej pięknej pasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES
  • Odpowiedz
Kobieta musi mieć poczucie, że w każdej chwili możesz ją zabić np. zagnieść brzuchem i udusić. To jest prawdziwa dominacja i coś coś wzbudza respekt.


@Kasahara: based ()
  • Odpowiedz