Wpis z mikrobloga

V-Shape jest cope, co to za sztuka mieć wąskie biodra jak dziecko i być wyżylonym anemikiem. Prawdziwy chłop ma szeroką talię jak szafa i waży ponad 100 kg, nie je tych wszystkich fit rzeczy tylko jak NOR MAL NY człowiek wszystko co jest w zasięgu. Masz jakaś wystającą żyłkę na ciele? To się nie ciesz! Nie jesteś #!$%@?, a niedożywiony!!! Kobieta musi mieć poczucie, że w każdej chwili możesz ją zabić np. zagnieść brzuchem i udusić. To jest prawdziwa dominacja i coś coś wzbudza respekt.

Wraz z @IntruderXXL ogłaszamy nową erę - erę ogrów. Nawet nie myślcie schodzić poniżej 15 % BF bo przyjdziemy po Was w nocy, zjemy Ciebie, Twoją starą, psa i opróżnimy lodówkę. Jeńców nie bierzemy

Bójcie się.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #pokazforme
Kasahara - V-Shape jest cope, co to za sztuka mieć wąskie biodra jak dziecko i być wy...

źródło: 2024-04-03 17.49.05

Pobierz
  • 91
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******M
@Kasahara

@mishka49: ale co ma budowa do docięcia :), ja mam 105 kg w takim stanie a 95 kg na docince mocnej na 178 cm, dużo kg masy już nie dołoże.


Sterydy? Doping? Jeśli tak, to odstawić to i dopiero pokaż jak wyglądasz xDDDD
  • 2
@mishka49: A prosżę bardzo na Twoje życzenie. Wiele wstawałem jak wyglądałem bez dopingu - dlatego mam tu top obserwowanych kont na wykopie od 10 lat - bo poprowadziłem tu całą przemianę od 1 dnia na siłowni przez cała 5 letnią naturalność i późniejsze dzieje. Przy tym naturalnie m.in 250 kg w przysiadzie czy martwym ciągu klasykiem. Nie mam się czego wstydzić szczególnie że siłownie zacząłem bardzo późno w życiu i z
Kasahara - @mishka49: A prosżę bardzo na Twoje życzenie. Wiele wstawałem jak wyglądał...

źródło: comment_lDIynZL4lbZysnKFxAbTjV1zqr4L7dMk

Pobierz
@Kasahara: pamietam jak wrzucales post o przemianie i o tym, ze masz teraz czas trenowac, a wczesniej skupiales sie na inmych rzeczach i przez to stales sie ulancem, pamietam tez, jak pisales, jawnie, ze bierzesz sterydy i daja kopa.. I teraz reasumujac wszystko stales sie gym freakiem z mozgiem ktory troszke, przeksztalcil sie przez sterydy. Ktos kto Cie nie pamieta pomyslal by, ze chlop sterydziasz pisze pod tesciem, ale pamietam droge
PatrykPhoenix - @Kasahara: pamietam jak wrzucales post o przemianie i o tym, ze masz ...

źródło: IMG_8763

Pobierz
Arniego ok? Chłop robił cały ten szajs którym się podniecasz bez chemii którą się szprycujesz ( ͡ ͜ʖ ͡)


@2Girls_1Cup: skąd ten pomysł, Arnold sam publicznie mówi, że ostro szprycował się od nastolatka, obejrzyj dokument o nim, w którym sam występuje i o sobie opowiada
  • 0
@mishka49: Dzięki za opinię - i nie mam z nią problemu. Tylko nigdy nie szedłem na siłownie dla wyglądu plus nie ma do tego jakiejkolwiek genetyki aby iśc w tym kierunku (#!$%@? frame po prostu - mam wady postawy, bo rodzice mnie zaniedbali, szerokie biodra, wąskie rozstaw obojczyków) - jakkolwiek bym nie dociął czy ile masy nie dołożył nie miałbym szans na scenie z innymi kulturystami. Realizuję się w tym co
  • 1
@PatrykPhoenix: a właściwie wiele w życiu mi się nie zmieniło. Sprzedałem portal How2Play, utrzymuje sie z bycia trenerem, kasa jest bardzo dobra na tyle, że moja żona nie musi pracować. Mam 8 letnią córkę. Testosteron sprawił, że po prostu mój organizm lepiej znosi obciązenie psychiczne i fizyczne, któremu się oddaje; po prostu mam wiecej siły przede wszystkim na rodzinę po cieżkiej pracy i cięzkich treningach, nie idę kłaść się na kanapę
  • 0
@davidero69: badałem z 6 razy w życiu, bo śmiano się ze mnie jako nastolatka w szatni te 20 lat temu. Niestety nie mam gino, ani lipo. Mam na tyle kasy, że jeśli bym miał to przecież zrobiłbym od ręki, szczególnie święcąc mordą w internecie jako zawód. A jeśli nie ma tam nic to nie widzę bez potrzeby cięcia się w wieku około 40 lat. Takie mam suty i tyle :)

@