Wpis z mikrobloga

Wszystko to jakieś takie ehhh...
Pograłbym sobie w coś. 800GB gier i nawet się nie chce.
Diablo IV, Last Epoch, Cyberpunk, Call of Duty, FC24, GTA i masa innych gier na dysku... Nic mi się nawet nie chce odpalać. Trudno jest mi znaleźć coś, co pozwoli się wciągnąć, zaciekawić i nie oderwać się.
Diablo IV i Last Epoch spoko, ale nie jestem mistrzem RPG i zawsze jak w to gram, to #!$%@? z podręcznikiem w postaci stron z poradnikami. Cyberpunk przekoloryzowany, z błędami, nie wciągnął mnie, poza tym kamera z pierwszej osoby mnie irytuje, Call of Duty - cheaterzy, FC24 - cheaterzy i pay to win, GTA - ileż można... No i wszędzie tryhard. Każdy spocony gra, byleby być najlepszym. Żadnej gry dla zabawy. W grach - mam wrażenie - już nie ma zabawy
I już nie wiem, czy po trzydziestce tak po prostu jest, że już to nie cieszy, czy gry po prostu stały się nudne jak flaki z olejem i nastawione na hajs, czy po prostu jedno i drugie. W listopadzie kupiłem kompa za 10k żeby pograć, a już mi się nie chce xD
Ostatnio grałem w God of War, to moje drugie podejście, bo na konsoli było pierwsze. Nie dałem rady - klimat taki sobie, chodzenie i szukanie po mapie, mało się działo. Pewnie fabuła świetna, ale nie przekonało mnie.
No i mam miesiąc urlopu, a wieczorami nie ma co robić. Może, gdybym miał znajomych, byłoby łatwiej, ale zostaje mi komputer xD

#gry #pcmasterrace #grykomputerowe #grypc #zalesie #gorzkiezale
  • 20
Tr zajebiste, szczególnie nowe odsłony jakoś polubiłem. Może borderlands, albo dragons Dogma 2? A może jakiś symulator chodzenia z dobrą fabuła typu soma, czy firewatch? Albo amnesia, coby się troszkę pobac.
@NightRock: to sie urwa ciesz bo ja od 10 lat obiecuje sobie ze w koncu kupie sobie kompa nawet za 2k zeby tylko pograc w cokolwiek, i od 10 lat, charujac dzien w dzien nie moge sobie na to pozwolic, tak mnie pis w dupe wyruchal.
@NightRock:

żadnej gry dla zabawy


Ludzie czerpią radość z grania w grę dobrze i byciu w niej dobrym. A skoro grasz „dla zabawy”, to dlaczego cię to boli aż tak, że ktoś gra inaczej (lepiej) od ciebie? Czyżby to jednak ból dupy, że nie jesteś tak dobry jak inni XD?

Przytoczę ci moją karierę z World of warcraft, od wielu wielu lat topka, nie jakaś super duper top10 na świecie, ale
@NightRock mnóstwo ludzi tak ma. Wejdź sobie na olx to zobaczysz ile jest powystawianych używanych zajebistych kompów za miliony monet. Też kiedyś tak miałem jak kupiłem wypasionego kompa. Szybko mnie znudził i go sprzedałem. Teraz od kilku lat działa u mnie taki schemat - posiadanie słabszego kompa przez co zawsze trzeba kombinować z ustawieniami grafiki, jedna gra single player na raz i używanie modów jak już czuję że gra zaczyna mnie nudzić.
@NightRock jak czytam tutaj takie posty to się zastanawiam czego oczekujecie od gier. Żeby gry się same grały czy żebyście mieli w co grać. Koniec końców mogę polecić vr, inne doświadczenia grania jest niż na płaskim ekranie. Z tego co piszesz kompa masz zacnego więc bez problemu sobie poradzi z wszystkim. Polecam questa 2 bo jest obecnie nowy za około 1100 a używki chodzą po 850.
@NightRock: czytałem swoim głosem xD

mam kompa za 10k+, ograłem assassins creeda odyssey, farcry5, 6 nie podeszła;

Battlefieldy ograne do granic możliwości, cod... szkoda gadac. Nie wiem w co grac, hell let loose na xklocku ciezki; gram teraz w wreckfest, mam gier nasciagane z gaypassa, ale nie ma w co grac

lubie otwarte swiaty, lubie pochodzic, pozwiedzac, ale nie typu sea of thieves, to mnie nudzi...

ostatnio godziny przegrywam na anbernicu
@NightRock: polecam Hitmana World of Assassination (czyli 3 lub Trilogy), nie ma fabuły za bardzo wiec podchodzisz i grasz, każda mapa to jednocześnie open world i swoboda ale tez zamknięte i nie przytłacza. Nie prowadzi za rączkę ale tez nie trzeba przemierzać wielkich lokacji. Trzeba kminic i kombinować ale nie trzeba robić builda czy mieć super skilla. Są ulepszonka i nowe sposoby na rozgrywkę tego samego, ale nie trzeba tego robić
konami tak #!$%@? z PESem.


@octopussy8: Wiem, od 2003 roku grałem w PESa przez 10 lat, później tylko było gorzej, a tęsknie za starym dobrym PESem.

kiedy ostatni raz grałeś w cyberpunka?


@rivers666: 3 miesiące temu

Ludzie czerpią radość z grania w grę dobrze i byciu w niej dobrym. A skoro grasz „dla zabawy”, to dlaczego cię to boli aż tak, że ktoś gra inaczej (lepiej) od ciebie? Czyżby to