Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pieklomezczyzn #samotnosc #logikaniebieskichpaskow

Co Wy młode, dwudziestoletnie chłopaki wiecie o przegranym życiu? Chciałbym mieć tyle lat, co któryś z Was. Nawet obecnie wciąż walczę, by coś w tym swoim marnym życiu poprawić, a będąc młodszym, miałbym na to więcej czasu, możliwości i sił. Posłuchajcie rad starszego, by żaden z Was nie znalazł się na moim miejscu.
  • 34
Można zostać beta bankomatem ale gorzka rzeczywistość jest taka że 95% mężczyzn nie pozna co to jest prawdziwa miłość i autentyczne pożądanie.

Wystarczy przyjrzeć się jak kobiety patrzą na wysokich przystojniaków a jak na wszystkich innych. Dlatego też jest tyle rozwodów i małżeństw z martwym pożyciem, kobieta ustatkowała się za kogoś kto się jej nie podoba (może jedynie jej nie obrzydza jak facet poniżej 5/10). Z dwojga złego lepiej gdy kobieta jest
@Kopytnik_1: Milenialsi do których należysz zgaduję zostali najbardziej wyruchani chyba w dupę. Z jednej strony urodzeni za późno, aby dostać (czy wykupić za bezcen) mieszkanie od państwa, dostać emerytury niewspółmierne do włożonego kapitału (albo w ogóle jakiekolwiek emerytury), albo załapać się na liberalny kapitalizm w latach 90 i zostać Januszem biznesu, z drugiej strony za wcześnie, aby załapać się 500+, bon turystyczny i inne socjale, albo zwolnienie z PIT do 26
@dam2k01: Ludzie z ASD mają #!$%@? ostro, nie zaprzeczam. Tak jak z ADHD i zaburzeniami psychicznymi (szczególnie zaburzeniami osobowości).

Tylko tutaj kolejna różnica pokoleniowa, jaką zaobserwowałem. Chodzi o podejście psychologów, pedagogów, rodziców teraz vs kiedy ja (35 lat) byłem w szkole. Wtedy się mało mówiło o zaburzeniach rozwojowych jak spektrum autyzmu (jeszcze wtedy dzielone na Autyzm, Zespół Aspergera, Zespół Retta, obecnie to się całościowo określa zaburzeniem spektrum autyzmu) i ADHD, i