Wpis z mikrobloga

Czy mogę dokupić bilet na rower i pojechać bez jednośladu? Ktoś to sprawdza podczas kontroli biletów?


@truchuo: tak sprawdzają. W przypadku negatywnego wyniku kontroli taki klient zostaje przypięty w miejscu gdzie powinien stać rower i zostaje wyłomotany za pomocą zardzewiałego resoru od roweru
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@truchuo: kup przez system IC i odrazu zrób zwrot na miejsce na rower. Jechałem tak wielokrotnie i nie było problemów. A wszystkich debili co myślą że pedalarze sie tak zepną uświadomie że w grudniu w rowerowym przedziale to co najwyżej można zobaczyć śnieg od nieszczelnych drzwi.
@Draakul: no sorry, jakby były inne miejsca to bym kupił. Widocznie większe było zapotrzebowanie na miejsca dla ludzi bez rowerów. Zresztą rowerzysta może kupić zwykły bilet bez gwarancji miejsca i dokupić bilet na przewóz roweru.
na 24h przed odjazdem bilety dla matek i dla osób z rowerami/zwierzętami trafiają do zwykłej puli biletów


@Pitzonik: no raczej nie, ja kupiłem na miejscu dla osoby z rowerem jakieś 12h przed odjazdem z mojej stacji.