Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Myślicie, że to już red falga z chlaniem?
- 32 lvl, staż 15 lat
- ALT 150 czyli prawie 4x ponad normę (norma to 40)
- AST, ALP, GGTP, bilirubina ponad normę ale niewiele, praktycznie na granicy
- sranie na żółto po melanżach, w tym incydent kałowy na baletach (w pełni przytomny)
- usg jamy brzusznej ok tylko stłuszczenie wątroby z obszarami hyposteatozy w okolicy loży pęcherzyka
Badania robione ok. 2tyg po rzucenia chlania, przy okazji zeszło 5kg wagi w tym czasie (bez głodzenia się, z 95kg na 90kg, 190cm).
#zdrowie #alkoholizm #watroba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 109
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bratku, sranie na żólto to już poważna oznaka problemów z wątrobą. Na szczęście wątroba szybko się regeneruje o ile nie przegniesz pałki. Ostropest plamisty w sklepie zielarskim i własnoręcznie miel przed spożyciem( gotowy mielony traci właściwości) sok z karczocha (sklep zielarsk) i Liv.52 suplement diety z apteki. Zero alko i spożywając powyższe w miesiąc zabijesz wyniki do normy. Alkohol to #!$%@?, nie pije od 6 miesięcy od wielu lat nie mialem
  • Odpowiedz
@Volish: Stare czasy. W ogólniaku jak to szczyle po lekcjach się przepychaliśmy z kumplami i wpadliśmy w krzaki. Z tym, że ja wpadłem plecami w psie gówno, które się tam znajdowało ;) Sęk w tym, że zorientowaliśmy się dopiero po chwili i przez jakiś czas szedłem z gównem na plecach przez miasto ;)
  • Odpowiedz
@DrMagK2 Skąd taki wynik? To od chlania czy coś innego? Ja miałem przed operacją 135 i już operacja kręgosłup była pod znakiem zapytania czy zrobią. U mnie od leków (przeciwbólowe, sterydy itp - na ten kręgosłup)
  • Odpowiedz