Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś kiedyś korzystał z jakiegoś prywatnego ośrodka leczenia uzależnień? Może jakiś polecić? Chciałbym sobie zrobić 4 tygodnie totalnego oderwania od codzienności. W ramach urlopu. Ale interesuje mnie coś z fajną infrastrukturą typu #silownia , basen no i dobra szama bo chciałbym wrócić do formy porządnej. Bo #mikrokoksy troche. Nie jestem jakoś turbo w #alkoholizm ale po prostu chciałbym odstawić alko, fajki i inne uzależnienia jak np telefon, czy seksoholizm na miesiąc całkiem i poćwiczyć jakieś techniki relaksacyjne, może medytacje itp. Czy ktoś korzystał z takiego rodzaju ośrodka? Czy możecie jakiś polecić? No i ile taki miesiąc kosztuje? Ponad 10k? Czy pobyt w takim miejscu zostawia ślad w papierach?
A może w gre wchodzą innego rodzaju ośrodki? Chociaż akurat typuje, że leczenia uzależnień są najbardziej zbliżone do tego czego oczekuje.

#alkohol #uzaleznienia #terapia #medytacja #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szkoda by mi było 10k za miesiąc
Może poszukaj wczasów dla grubasów. Powinno tam być coś do ćwiczenia, za jedzenie mniej zapłacisz bo ograniczone porcje, odchudzają się to nikt nie powinien tam chlać browarów, więc pokusa mniejsza
  • Odpowiedz