Wpis z mikrobloga

95 780,85 - 5,00 = 95 775,85

Po trzech dniach przerwy spowodowanych brakiem czasu w piątek, imprezą rodzinną w sobotę i poszukiwaniem błotniaków łąkowych w niedzielę (pomagam je chronić jako wolontariusz - znaleźliśmy kilkanaście par, wczoraj pierwszy raz w życiu widziałem błotniaka stepowego, odczytałem znaczki skrzydłowe dwóch ptaków i pierwszy raz w życiu polatałem dronem), dziś wróciłem do biegania. Garmin zaproponował 54 minuty bazy, ale że nie miałem tyle czasu to postanowiłem sprawdzić swój aktualny czas na 5 km. No i poprawiłem swój osobisty rekord o 53 sekundy. :-)

Bardzo fajnie!

Miłego dnia!

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie

Skrypt | Statystyki
sedros - 95 780,85 - 5,00 = 95 775,85

Po trzech dniach przerwy spowodowanych brakiem...

źródło: GarminConnect_20240513-093746

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Grzegiii: Niestety zdjęcia z wczoraj są paskudne i nie nadają się do publikacji ale jakoby co to zapraszam na tak #sedrosfoto po moje starsze zdjęcia ptaków - w tym błotniaków łąkowych. :-)
  • Odpowiedz
@sedros: pamiętam jak tu zaczynałeś w tempie 9 min/km, także super progres! Chyba czas zmienić Twój tag na coś bardziej adekwatnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Rain_Dog: Dzięki! Mam nadzieję, że w ten rok będzie jeszcze lepszy niż tamten i zrobię duże postępy. Plan na ten rok to złamać 30 minut na 5 km i 1h na 10 km i dać radę przebiec półmaraton. No i chciałbym o kilka punktów podnieść pułap tlenowy bo mam żałosny.
  • Odpowiedz