Wpis z mikrobloga

✨️ Mit wiecznej biedy w Polsce – czy naprawdę jesteśmy bogaci?
W Polsce jest jakiś mit wiecznej biedy a przyznanie że Polacy są bogaci to jakieś tabu. Co patrzę po socjalach to ludzie jeżdżą po jakiś Tajlandiach, Wietnamach, Meksykach czy USA. I to nie pojedyncze przypadki ale non stop widzę że ktoś lata a nigdy nie miałem bogatych znajomych - ot ludzie ze szkoły, osiedla, studiów. Ja pamiętam czy jak wyjazd do Turcji czy Bułgarii to już było coś a teraz? Ludzie latają ot tak na drugi koniec świata. Jak ktoś jest biedny to nie byłby w stanie oszczędzić na to nawet albo miałby inne priorytety. Tak samo widać po ulicach, parkingach, galeriach. Polacy mają po prostu kasę a to że przepalają na głupoty, ciuchy z wielkim logo i SUV-y którymi ledwo się mieszczą to tylko dowód na to.

#polska #pieniadze #zarobki #praca #gospodarka #ekonomia #finanse #przegryw #polak

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach