Wpis z mikrobloga

✨️ Jak poznać partnerkę po 30-tce?
Niech mi jakiś ekspert od #demografia powie gdzie i jak ja mam poznać partnerkę gdy mam 30+ lat?
- #tinder #badoo siedzę od dekady i nic a jak mam jakąś parę to zaraz jest ghosting
- w pracy już dawno wszystkie zaobrączkowane
- w sklepie/na rowerze/na basenie/w kinie/... nie udało mi się nikogo poznać
- miałem też epizod że pisałem do starych koleżanek ze szkoły albo losowych lasek na facebook i też nic
to co ja mam więcej zrobić?

#niebieskiepaski #podrywajzwykopem #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #samotnosc #rozowepaski

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny

💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zależy od dynaminy. Jak ją masz to te grupki od hobby, kursy tańca, jakieś studia zaoczne gdzie dużo bab. Ogólnie to przeczesywanie koleżanek, kolegów pytanie ich o jakieś znajome. Chodzenie na imprezy rodzinne. Ogólnie cały etat szukania. Jak nie masz psychy to tylko apki, ale tam jest ciężo
  • Odpowiedz