Aktywne Wpisy

Wczoraj udało mi się przejść Forester Pass. Jest to najwyższy punk na trasie całego szlaku #pct . Wynosi on 4009 mnpm. Na głównym zdjęciu widać taki mały kawałek śniegu na górze - tam właśnie jest ten przesmyk. Z daleka wygląda groźnie ale nie było ciężko . Szlak jest dosyć łatwy tylko przewyższenie ciężkie do przejścia . Po drugiej stronie góry za to było dużo śniegu . Jako że byłem tam
źródło: image_picker_98665C97-8C4B-4476-81B0-4F47C46E41B5-14039-0000015E257D29D7
Pobierz
Teuvo +12
kupiłem majtki





Niech mi jakiś ekspert od #demografia powie gdzie i jak ja mam poznać partnerkę gdy mam 30+ lat?
- #tinder #badoo siedzę od dekady i nic a jak mam jakąś parę to zaraz jest ghosting
- w pracy już dawno wszystkie zaobrączkowane
- w sklepie/na rowerze/na basenie/w kinie/... nie udało mi się nikogo poznać
- miałem też epizod że pisałem do starych koleżanek ze szkoły albo losowych lasek na facebook i też nic
to co ja mam więcej zrobić?
#niebieskiepaski #podrywajzwykopem #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #samotnosc #rozowepaski
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
Ile masz wzrostu i ile zarabiasz?