Wpis z mikrobloga

✨️ Czy dziadzieję? Refleksje 30-latka o życiu towarzyskim
Ostatnio ktoś z pracy zasugerował mi że dziadzieje bo zacząłem wymyślać wymówki żeby nie iść na integrację i tak sobie myślę że mają racje. Tak samo zawsze zbijam temat czemu nie mam dziewczyny/żony i nawet nie chce mi się szukać. Czemu nie chodzę na imprezy i nie jeżdżę z nikim na wakacje. Teoretycznie można się obrazić bo co im do tego, może są dynamiczni, itd. ale...
Kurczę chyba faktycznie coś ze mną nie tak, bo w tym wieku 30 lvl ja powinienem latać po imprezach, latać za babami, podrywać, żartować w pracy, szukać okazji do picia, jeździć po świecie a ja większość mojego czasu zamulam sam w domu i nie ciągnie mnie do niczego. Dla mnie to normalne że taki jestem ale patrząc na siebie z perspektywy innej osoby to faktycznie zdziadziałem...

#zmeczenie #depresja #zdrowie #autyzm #adhd #psychiatra #przegryw

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

mirko_anonim - ✨️ Czy dziadzieję? Refleksje 30-latka o życiu towarzyskim Ⓘ
Ostatnio k...

źródło: link_1666637679HwS94hzWgSG0ekwV03NlLH

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach