Wpis z mikrobloga

Niby w tej #!$%@? unii jesteśmy , niby tacy super extra itd. Ale #!$%@? żeby Colę ze stewią kupić albo fante czy sprita light to nie !!!! A jak już to po 12 PLN za 0,5 litra w jakimś niemieckim sklepie... Ja #!$%@?ę co za dziki kraj!!!! A by się wypiło na redukcji :D

#mikrokoksy #silownia #dieta #odchudzanie #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #neuropa #4konserwy #cocacola #fanta #stewia #zdrowie #biedronka #lidl #niemcy #uk #cywilizacja
Pobierz l.....l - Niby w tej #!$%@? unii jesteśmy , niby tacy super extra itd. Ale #!$%@? żeb...
źródło: comment_0Z6KtS2nTqRfS6FikzcBCy0rYLsVj4uj.jpg
  • 29
@lxxxxxxl: hehe, piłem niedawno, a co mam skąpić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętam jak kupiłem importowaną colę waniliową po 13 zł za litr, wtedy miałem mocny bul dópy, teraz staniała i w sklepiku osiedlowym jest za 6, puszka za ok. 4 chyba. Raz na jakiś czas można posmakować Zachodu ;) Jeszcze Dr. Pepper mógłby stanieć.
@lxxxxxxl: oj też mnie to #!$%@? czasem jak o tym pomyśle, głównie ta cola ze stewią. Sprite ze stewią ssie pałkę, bo nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem zwykłego, ale colę oj, lubię :) I dlatego czasem nawet zero/light zdzierżę. No a ta ze stewią to myślę że byłaby czymś pomiędzy zwykłą a zero/light, więc o to mam motzny bół dupy czasami.
@josedra52: na telefonie nie wczytuje mi się ale wiem jedno: nadziałem się już kilka razy na tę stewię #!$%@?ą i więcej sprite już nie kupię bo słodzonego cukrem ni #!$%@? nie mogłem znaleźć. 7up