•  

  #mikrokoksy #silownia

  Mikrokoksy, czy ktoś ma doświadczenia jeżeli chodzi o łączenie treningu siłowego z lekką arytmią komorową serca? Lub może polecić jakiegoś dobrego specjalistę, który zna się na rzeczy?

  Randomowy kardiolog z pakietu medycznego odradza trening siłowy, ale z tego co widzę, to ogólnie większość kardiologów jest negatywnie nastawiona do ćwiczeń z obciążeniem nawet u zdrowych osób i mówią, żeby robić aeroby. Pytanie na ile ten kardiolog realnie widzi problem w łączeniu lekkiej arytmii z treningiem siłowym, a na ile po prostu wychodziła niechęć kardiologów do tego typu aktywności. Zwłaszcza, że widać, że nie do końca się kardiolog zna na sporcie, bo stwierdził, że trójbój być może będzie można trenować, ale z małym obciążeniem.

  Czy ktoś miał z tym doświadczenie? Jakie są ryzyka, czy trening siłowy może znacząco pogłębić problem? Oczywiście będą dalsze badania i konsultacje z lepszymi specjalistami, ale wolę dopytać czy ktoś miał tu z tym doświadczenia i może polecić jakiś specjalistów. Szkoda porzucać swoją pasję, jeżeli to nie jest konieczne.
  pokaż całość

  +: Herato
 •  

  kuce: jes kapitalizm, jak ci się nie podoba to głosuj portfelem
  Wspierający LGBT: głosują portfelem
  kuce: hurrr durrr toż to komunis

  .

  I tak za każdym razem. Gazeta publikuje coś głupiego co się nie podoba ludziom, więc na całkowicie rynkowych zasadach gazeta albo jej klienci się z tego wycofują. To samo ze wszelkimi innymi mediami. Wy nie chcecie wolności słowa. Wy chcecie absolutnej akceptacji waszych opinii. To w przestrzeni publicznej nie będzie miało miejsca mali zamordyści.

  Sprawa z nową fantastyką nie ma żadnego związku z cenzurą.
  #bekazkatoli #bekazprawakow #konfederacja #neuropa #4konserwy #fantastyka
  pokaż całość

  •  

   Mbank ma ogromne problemy przez kredyty frankowe chciał go kupić Commerzbank ale zrezygnował gdy zczaił się w jak wielkiej dupie jest mbank.

   @Drakii: Jak masz takie informacje o Agorze jak o mBanku to trochę bez sensu dyskutować. Commerzbank jest większościowym właścicielem mBanku i chciał go sprzedać, a nie kupić. Wycofał się, bo nie dostanie w tej chwili za niego dobrej ceny. Wypowiadasz się na poziomie "na Placu Czerwonym rozdają samochody". pokaż całość

  • więcej komentarzy (41)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dontonek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)