•  

  Ten tag #narkotykizawszespoko to dno dna. Raka można dostać od czytając tego bełkotu.
  A kiedyś wydawał się fajnym źródłem wiedzy i możliwości kulturalnej wymiany zdań.

  Nie wiem co najbardziej mnie tu żenuje i denerwuje. Najbardziej będą to chyba osoby spoza tagu, zupełnie pozbawione jakiejkolwiek świadomość i wiedzy w tych klimatach, które przypierdalają się do każdego. - Przakład:
  Często zdarza się, że jakiś mireczek, co w narkotyki bawi się góra dwa razy do roku, jako osoba odpowiedzialna, prawidłowo dopytuje tych bardziej doświadczonych ludzi z tagu, o zasady bezpiecznej zabawy z MDMA. - A zawsze się znajdzie z przypadku taki wykopek, ułomek, który musi zacząć pluć jadem, wyzywając OP'a od narkomanów i życząc mu śmierci.
  Już pomijam, że emka, szczególnie brana z głową, to jedna z najbezpieczniejszych substancji. Po prostu boli mnie nazywanie narkomanem typa, który raz na rok wrzuca pixe i ma na tyle oleju w głowie, że chce to zrobić jak najbezpieczniej, pytając o rady, by obyło się bez skutków ubocznych. Temu powinien służyć ten tag.

  Drugą grupą spoza tagu która mnie tiggeruje, są śmieszki wypisujące pod randomowym postem - WYSTĄPI DEPRESJA ODDECHOWA BĘDZIESZ JAK KRISS hahahahaah.
  Kurwa, ile można drążyć ten sam nieśmieszny żart... błagam was.

  Ale wróćmy jeszcze na chwilę do tej pierwszej grupy. Wspomniałem o życzeniu śmierci, a codziennie trafi się taki ciul, który życzy innym by się przekręcili. I to nie koniecznie zaraz tym niedzielnym graczom od extasy, ale ludziom którzy naprawdę mają problemy z narkotykami. Tyczy się to szczególnie użytkowników opiatów.
  Nie wiem skąd, dlaczego akurat do tej grupy najmocniej przywlekła taka łatka, że wszyscy życzą im śmierci, ale bez generalizacji, niech ktoś wytłumaczy mi, skąd ta cała nienawiść do ćpunów, która narosła aż do formy życzenia komuś śmierci?

  pokaż spoiler Zaryzykowałbym stwierdzenie, że narkomani są mniej szkodliwi społecznie od alkoholików, a obecne tu ćpunki wykopki z całą pewnością xD Jednak rzecz w tym, że żaden z tych, którzy życzą śmierci ćpunom, nie uświadczył najpewniej żadnej krzywdy z ich rąk, ale gardzi nimi ot tak, dla samej zasady...

  Zero empatii, człowieczeństwa. Mały człowieczek, wykopek, próbuje się dowartościować na porażkach innych.

  Jednak największym rakiem są sami użytkownicy tego tagu.
  Nie wiem kto gorszy. Kinderćpuny palące melise i losowe chwasty znalezione w ogródku dla pizdy, lub też wpierdalający tabletki na kaszel, szukając tym samym poklasku czy atencji. Czy też ćpuny wyzywające drugich ćpunów, próbując w ten sposób się dowartościować i udowodnić niewiadomo właściwie komu, że ich ćpanie jest lepsze i mniej szkodliwe od tych drugich xDDD
  *typ żrący kryształ przypierdalający do drugiego na temat szkodliwości benzo i opio Groteska xDDD
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika magicznyjozef

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)