•  

  Mam pytanie do grafików i fotografów i innych kreatywnych. Dostałem dofinansowanie na sprzęt i chce kupić w końcu jakiś dobry monitor. Mam pewien zakres swobody w wydatkach ale są to okolice 5 tyś złoty. Wcześniej czaiłem się na ASUS ProArt PA329C ale teraz mocno rozważam opcję BenQ PD3220U. Macie jakąś podpowiedź co lepiej wybrać? #grafika #fotografia

  źródło: Untitled-1.jpg

 •  

  Pod poniższym linkiem można znaleźć opis moich wrażeń podczas walki z czasoprzestrzenią na dystansie ponad 1000 km, podczas tegorocznego Maratonu Północ - Południe

  https://byczys.cc/mpp-2020/

  Czas jakiego potrzebowałem na przejechanie 1008 km to 46 godzin 49 minut, co dało 17 miejsce na liście wyników spośród 103 zawodników którzy stawili się na stracie. Przed dotarciem na metę z różnych powodów z dalszej jazdy zrezygnowało 26 z nich.

  Udało się zrealizować założony cel, więc z wyniku jestem w pełni zadowolony. Były małe wątpliwości jeśli chodzi o wystarczającą regenerację po BBT, ale wiem że byłem przygotowany należycie i pojechałem po swoje, a ewentualne teorie o braku regeneracji byłyby tylko pretekstem i wymówką.

  Było dużo samotnej walki z wiatrem, ale nie odpuszczałem i ciągnąłem temat do przodu. Szczęśliwie obyło się bez opadów. Udało się zwalczyć potężny kryzys i wystarczająco sprawnie dojść po nim do siebie, bez dużej straty czasowej. Kluczowe było też to, że udało się przejechać drugą noc bez zbędnego zamulania. Dwie półgodzinne drzemki wystarczyły by uporać się jako tako z sennością. Przeważnie tu traciłem najwięcej. Jeśli chodzi o odniesienie do BBT, to było zdecydowanie trudniej. Ominęły mnie kontuzje, obyło się też bez szczególnych bolesności, które często doskwierały mi podczas wcześniejszych startów. To nie był przypadek, byłem po prostu lepiej przygotowany.

  Trasa bardzo fajna, bez monotonii krajówek, cały czas się coś działo. Dużo lokalnych dróg. Lubię! Nawierzchnie dobre, były gorsze odcinki, ale nie zapadły jakoś bardzo w pamięci, wiec bez tragedii. Profil wymagający, szczególnym zaskoczeniem był odcinek 100-350 km, najeżony niewielkimi podjazdami. Świetna organizacja i atmosfera, naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić!

  Dzięki za doping! :)

  Link do Stravy: https://www.strava.com/activities/4057112740

  651 253 + 1008 = 652 262

  #byczysnarowerze #rower #polska #szosa #rowerowyrownik
  pokaż całość

  źródło: strava5770856336568287000.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika michnic

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.