Wpis z mikrobloga

Chcecie wychować beagla - SZACUN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jarcad: ciotka tak wychowała beagla że jak kuzynka miała 2 lata to jadła razem z nim ze swojego talerza a jak jej zeżarł za dużo to mu wyciągała z pyska, mogła na nim jeździć i ciągać go za ogon a on nie drgnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cripex: Ja mam jednego psiaka ze schroniska, mieszańca, trochę głupkowaty, więc na kolejnego psa niebieski uparł się, żeby to był bigiel. Bo ze schroniska psiak to kolejny fikuś będzie. No i ma(my) inteligenta xD
  • Odpowiedz
@bercik999: mam beagle'a i muszę przyznać, że lubił spieprzać za dzieciaka - szedł spokojnie, nagle zaczynał drzeć mordę i biec w #!$%@?. Teraz ma lat 8 i puszczam go bez problemu, ale nadal trzymam rękę na pulsie.
  • Odpowiedz
@bercik999: Mieszkacie w bloku? No to polecam pół dnia siedzieć na dworze, bo beagle powinien mieć dużo ruchu, ewentualnie możecie zrobić z niego tłustą beczkę
  • Odpowiedz
  • 3
@Sheppard25: to tylko pogratulować, ja swojego próbuję wychować od 3 lat z marnym skutkiem. Jak jest na podwórku to jest ok ale wystarczy iż znajdzie dziurę w ogrodzeniu lub nie domkniętą furtkę to czeka mnie 2 godziny poszukiwań po okolicy. Jak go nie znajdę to zazwyczaj wraca po 4 (na szczęście jeszcze wraca).
  • Odpowiedz