Wpis z mikrobloga

Jak potraktowała mnie Poczta Kwiatowa:

Mireczki przyszedłem trochę ponarzekać i chociaż tu wylać swoje żale. Zbierałem się na ten wpis z wątpliwościami czy w ogolę ten temat poruszać, ale cóż może przynajmniej ostrzegę was przed #januszebiznesu jakimi jest Poczta Kwiatowa.


Otóż przed Dniem Matki zamówiłem wraz z rodzeństwem jeden z produktów - bukiet róż z czekoladkami merci 400g (https://www.pocztakwiatowa.pl/dziekuje-ze-jestes). Rodzicielka się z prezentu ucieszyła, ale brat który był na miejscu zwrócił uwagę na czekoladki

http://i.imgur.com/eeAzXJj.png

Tak, dotarły 250g. Pewnie nie każdy robił by o to gównoburze, nawet ja się wzbraniałem ale w końcu skleciłem do nich maila. Nie odpisali przez tydzień więc skleiłem drugiego - nic. Oszustwo jest wyjątkowo perfidne, bo w ofercie nie mają nigdzie merci 250g i zwyczajnie nie dało się "przypadkiem tego pomylić".

Napisałem więc na FB i otrzymałem zapewnienie, że moja sprawia trafi do ich POK, lecz po następnym tygodniu bez odpowiedzi musiałem napisać do nich ponownie. Otrzymałem przeprosiny za brak odpowiedzi, kolejne puste zapewnienia i nic...cisza.

Na wykopie było już kilka afer z tą firmą, zamiast oferowanych na zdjęciu kwiatów przychodziły jakieś wysuszone, brzydkie badyle - cóż zdarza się najlepszym, zwłaszcza kiedy firma ma sporo pracy i dużo podwykonawców. Ale żeby nie chcieć odpisać na maila? Cóż.... ja jestem rozczarowany i ostrzegam przed ich usługami.

#pocztakwiatowa #afera #traktowanieklienta #gorzkiezale
Python - Jak potraktowała mnie Poczta Kwiatowa:

Mireczki przyszedłem trochę ponarz...

źródło: comment_fnL5HJmT07zRc5kR3UmZlICH3dTBGape.jpg

Pobierz
  • 9
@Python: ja też mam średnie doświadczenia z Pocztą Kwiatową i przestałem korzystać z ich usług (zamawiałem kilka razy i za każdym razem docierało coś innego - co prawda nadal ładne, ale w wielu przypadkach przepłacone). Niestety oni nie mają możliwości dbać o żadne standardy i często są problemy.

Polecam Chocolissimo.pl - mają ogromny wybór czekolad i zestawów z kwiatami, a kwiaty faktycznie przychodzą takie jak na zdjęciach bo bukiety robią sami,
@hpiotrekh: nie wiem i nie powinno mnie obchodzić. Ale we wpisie jasno zasugerowałem, że kweista może leżeć w podwykonawcy.

W mailu do nich też opisałem, żeby sprawdzili czy podwykonawca nie kantuje na szerszą skalę. Mimo wszystko to oni powinni się tym zainteresować.
nie wiem i nie powinno mnie obchodzić.


@Python: sugeruję jednak zwiększyć zainteresowanie podczas zakupów w internecie, żebyś nie zakładał znaleziska o tym jak kupiłeś tv w sklepie www.ujanusza.pl bo byl najtanszy w sieci i po 30 dniach ani tv ani kasy (niedawno było coś takiego na głównej)
A po wpisaniu poczta kwiatowa w google dumnie pokazuje się średnia opinii 2.3, co przynajmniej dla mnie byłoby lampką ostrzegawczą. Chociaż nawet bez tego
@CamelCase @foxbond @hpiotrekh @igorf @Jade @kashmirowa @Leniek @mannoroth @toporow17 @Visius
@dGustator:

Dopiero wczoraj postanowiłem zrealizować swoje "groźby" i napisałem pare gorzkich słow na portalach z opiniami. Dziś dostaje telefon z przeprosinami a pare godzin później moja mama dostaje czekoladki. No cóż - szkoda że musiałem posunąć się do niepochlebnych komentarzy w internecie ale chyba z takimi firmami inaczej się nie da.