Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja :
Szkoła , 2 liceum , Wrzesień , Lekcja historii - temat islam , Nauczycielem od historii - różowy pasek 50 lvl:
Po kilkunastu minutach wprowadzenia w temat różowy nauczyciel mówi coś co zapamiętam do końca życia , uwaga skupcie się: ( ͡ ͜ʖ ͡)
[N]-Jak wiecie islam dzieli się na dwa nurty : szyici i sunnici .

Kolega się pyta : a jaka jest różnica ?

[N]-Taka że szyici są bardziej radykalni od sunnitów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

[Ja]-A dlaczego pani tak uważa ?

[N]-Bo kalif Mu’awija I był buntownikiem i się zradykalizował i nie lubił sunnitów #superhistoriabulwo( ͡º ͜ʖ͡º)

[Ja]-#aha

[N]-Jeszcze jakieś pytania ?

[Ja]-Tak jak mam , to czemu 95% zamachów terrorystycznych powodują sunnici z grup (i tu wymieniam jakie znam) : Al nusra, Al kaida , ISIS , Nour Al din Al zenki , Ahrar al sham , Ansar Al sham , Jaish al islam , FSA , i jeszcze wymieniłem z 10 . Robią zamachy a nie słyszy się w mediach o zamachach terrorystycznych np. Hezbollahu czy milicji szyickich ?

[N]-Tutaj nastąpiła mała zawiecha różowego ....... No bo się nie mówi i tyle a poza tym uważam że szyici są bardziej radykalni bo uznają więcej ksiąg ?!? ( ͡º ͜ʖ͡º)

[Ja]-( ͡° ͜ʖ ͡°) #aha

[Seba z mojej klasy]-I tak #!$%@?ć #!$%@? wszystkich ciapaków, ja bym ich zagazował i byłby spokój . pedałów też. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#syria #terroryzm #isis #sunnici #szyici #logikarozowychpaskow #historiezzyciawziete
  • 22
Jeszcze jednym smaczkiem było to że podczas lekcji o starożytnej grecji było to że różowy nauczyciel powiedział że Demokracja jest najlepszym ustrojem jaki dotąd został wymyślony ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym już nie polemizowałem bo to była ostatnia lekcja w piątek więc już myślami byłem na #syria na wykopie i na twitterze #szewko ( ͡ ͜ʖ ͡)

##!$%@?ł
@JanLaguna: Mówie że hezbollah i milicje to są szyici ale oczywiście wiem że milicje stoją za niektórymi zbrodniami wojennymi w iraku tylko mówię że nie robią zamachów bombowych tak jak sunnici a jeżeli chodzi o demokrację to jej nie za bardzo lubię bo nie zawszę się sprawdza , może lepsze było by połączenie najlepszych cech różnych ustrojów . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RuskiAgent1917: A wiesz, że akurat nie miałeś racji? Ona nie mówiła o zamachach i tym, co kozojebcy robią w Europie, ale o początkach, skąd się wzięły różnice pomiędzy szyitami a sunnitami. I wzięły się właśnie z tego, że szyici są bardziej radykalni w wierze od szyitów, zresztą do tej pory siebie za to nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to, że robią zamachy to nie znaczy, że