Wpis z mikrobloga

Ostatni mój wpis na tym portalu.
Po tym robię #usunkonto
Mam was dosyć i nie zamierzam tutaj więcej wracać ani tym bardziej nikomu pomagać.
Sporo czasu pomagałem mirkom spod tagu #android #gsm
Bo już będzie ponad 6 lat jak hobbystycznie serwisuje wszelkie telefony czy to z Androidem, IOS, WP, Symbianem itp.
Nie raz udało mi się postawić martwy telefon spowrotem do życia.
Po mimo że lokalne serwisy ręce rozkładały.
A dany telefon według nich nadawał się tylko na śmieci.
Jak ktoś od 6 roku życia siedzi w elektronice, plus to jego obsesja.
To i po jakimś czasie zaczyna stawać się ekspertem w tym co robi.
Tak było ze mną.
I starałem się tą wiedzą dzielić bezpłatnie z innymi.
Pomóc w jakiś sposób.
Transfer na chomikuj również oddawałem gdy tylko miałem jakiś wolny niepotrzebny z punktów za pobieranie moich plików.
No ale po tym co ostatnio przeszedłem.
Mam dość.
Nie będę się więcej z wami truć.
Poziom #!$%@? niektórych mnie przerasta.
Mój mózg tego nie ogarnia.
Są tutaj normalni ludzie.
Bo i takich spotkałem.
Ale jest ich niewielu.
Wymienię ich teraz ostatni raz.
Dziękuję wam za wszystko na mikro.
I znikam z tej społeczności.

@kostniczka: Dziękuję za laptopa. Posłuży mi jeszcze kilka lat.

@wysuszony: Również dziękuje za prezent w postaci komputera. Będzie służyć mi jako zapasowy w razie gdyby coś się stało aktualnemu Dellowi. Niestety wpisu na mikro już nie wrzucę więc Dziękuję raz jeszcze tym razem publicznie za wczasu.
Dziękuję bardzo serdecznie z całego serca.

@robertK: Dzięki za wsparcie w szukaniu pracy za granicą na mikro. Niestety nie wyszło. Nic trudno, mam nadzieję że przynajmniej ty znajdziesz coś normalnego i ułożysz sobie życie na emigracji. Ja dalej będę szukać i również mam nadzieję znaleźć cokolwiek.
Chodź łatwo nie będzie.
Ale dam jakoś radę.

@kotekcegla: to samo co wyżej. Również dziękuje za wsparcie. Nawet nie wiesz jak mi się przydało w tamtych ciężkich chwilach.

@fervi: Stary znajomy z gg i mikro.
W razie czego widzimy się na GG. Znamy się jakiś czas już. I raczej tak zostanie.

Specjalnie daję tyle tagów bo i tak zaraz konto pójdzie w #!$%@?. Także nie stekać tam anonki bo nic wam to nie da.
Jak już odchodzić to z klasą i może przy okazji kogoś #!$%@?ć.
Jak się komuś to nie podoba to ma #!$%@? problem.
A ja mam to już w głębokim poważaniu.
Spadam jakby ktoś mnie szukał to jestem na Reddit,xda developers i Android.com.pl
Tam chociaż komuś normalnemu pomogę.
Kto nie zwyzywa mnie od debili, biedaków itp.
To było moje drugie oficjalnie konto w karierze tutaj. I 3 nie będzie. Poprzednie 6 letnie skasowałem, to i to kasuje.
Sayonara wszystkim.

#oswiadczenie #mikroblog #usunkonto #steam #emigracja #gsm #android #wp #ios #olx #muzyka #cebuladeals #praca #gry #pc #pcmasterrace #emulacja #psp #linux
  • 53
@Kurajmo: i tak cie wrzucę na czarną, na wypadek jakbyś ochłonął, otarł łezki i anulował usuwanie konta.

edit: dlaczego nie można zczarnolistować usuniętego konta? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ani nawet notki dodać żeby wiedzieć co to za atencyjna #!$%@?.