Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, rzucam Wam coś do przetestowania.

Mianowicie program do prowadzenia diety napisany w #spring #java #naukaprogramowania

FEEDER

Tutaj napiszę troszkę o programie - co robi, a czego nie:


Co chwilowo potrafi aplikacja, a raczej co powinna ( ͡° ͜ʖ ͡°) :
1. Dodawanie produktów
2. Układanie posiłków
3. Dobieranie wagi produktów wedle określonych kryteriów
4. Generowanie listy zakupów

ZA FREE ! Niestety wersja tylko webowa (na telefonie wszystko się rozjeżdża).

Może znajdzie się ktoś chętny do przetestowania i podzielenia się opinią, co chcielibyście znaleźć w następnej wersji. @arsoniasty :)

Hejt mile widziany, dobra rada/opinia jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niektóre rzeczy są nieintuicyjne, więc jak coś to proszę o podpowiedź jakbyście to widzieli.

Zaznaczam, że jest to wersja alpha, więc nie końcowa i przy kilku plusach będzie się rozwijać ( i bez nich też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Dzięki !

Spam tagów:
#odzywianie #dieta #zdrowie #mirkokoksy
  • 10
@robie_bota: ok
1)dobrze by bylo dodac kalkulator bmi i zapotrzebowania kalorycznego oraz wegli, bliaka itd aby a) utrzymac wage, b) schudnac, c) przytyc i do tego dorzucic aktywnosc fizyczna
2) uwazam ze powinna byc tez mozliwosc dodania 1 produktu do diety (bez podawania calego posilku gdzie trzeba dodac 3 skladniki) np. banan
3) mozna ulepszyc liste produktow ze np owoce podajemy w ilosci sztuk, np 1 jablko wazy tyle i tyle
@LoginZeStali: a możesz jaśniej, bo nie wiem o co chodzi o_O

@arsoniasty:
1. kalkulator BMI jest, tylko nie podpięty :) a zapotrzebowanie kaloryczne BMR jest w http://feeeder.nazwa.pl/user/preferences, gdzie jest nawet opcja "dostosowania kalorii"
1a,1b,1c było, ale wyrzuciłem, bo stwierdziłem, że jest to kwestia bardzo indywidualna - za duża rozbieżność między wzorami, które znalazłem (jeżeli podasz jakiś wzór, to mogę go zaimplementować)
2. w sensie przekąski?
3. nie brałem tego pod