Wpis z mikrobloga

@Elaviart skoro bylo takich wpisow to chyba cos jest na rzeczy nie


@Klepajro: ale to jest dysonans poznawczy najczesciej oraz czesto ci ludzie zyja tam ledwo rok-dwa wiec ciezko sie wypowiedziec.
  • Odpowiedz
@sh2dov: 700 za pokój ? xD rozumiem, że to już normalna lokalizacja z normalnymi ludźmi na poziomie na mieszkaniu? ( normalna czyli max godzina do pracy) i standardem jakim? Mała różnica między pokojem a kawalerką. MAm wrażenie, że przeszacowałeś wzwyż pokój.
Co to jest council tax?
1100 za reszte czyli co? Piwo 25 zł
strefa 1-6 ale w tak wielkim mieście nikt normalny nie jezdzi po całym mieście bo by życie
  • Odpowiedz
@mantyy:
W skrócie:
- w UK jest tak pięknie, jestem taki bogaty, żyje jak #!$%@? król i nawet gówno jakoś ładniej pachnie

- w Polsce, byłem biedny, poniżany, bity i czasem *gwałcony przez szefa, o jedzenie musiałem walczyć z ponad 1.5 metrowym szczurem, ktory codziennie kradł mi wszystko i podgryzał karton, w którym mieszkałem

Zgadłem?

*(co było jedynym proftem z pracy, bo przecież janusz biznesu nie wypłacał pensji)
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: wszystko zalezy od standardu. Teraz moj pracownik sie przenosi bo za jedynke gdzie tylko miescilo sie lozko placil ponad 500f. Pierwsza strefa kosztuje 30 funta z hakiem. Ja na szostej place 60f tydzien. Council to gmina to podatek od nieruchomosci (masz w tym wliczony wywoz smieci, tansze parkingi na terenie gminy, biblioteka etc) zalezy od wartosci mieszkania/domu. Ja za M2 ktore zostalo przerobione z M3 (nie spelnialo london standard) mam
sh2dov - @50HerbatGreya: wszystko zalezy od standardu. Teraz moj pracownik sie przeno...

źródło: comment_PsUBOIbT3blHAmbmwj18PrwoWeGIKRZW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
wszystko zalezy od standardu. Teraz moj pracownik sie przenosi bo za jedynke gdzie tylko miescilo sie lozko placil ponad 500f. Pierwsza strefa kosztuje 30 funta z hakiem. Ja na szostej place 60f tydzien.


@sh2dov: Nic nie rozumiem. Mógł byś zacząć pisać normalnie a nie skrótami myślowymi, które zrozumie jedynie London citizen? eh... pracujesz w korpo na 6 strefie i tam też mieszkasz?
500f za pokój gdzie? w której strefie?

a to
  • Odpowiedz