Wpis z mikrobloga

Ech, to już ponad 2 lata odkąd niestety upadł piękny pomysł stworzenia wykopowego serwerwa legendarnej giery MU Online - MU Mirko. Sam serwer powstał, ale nie został nigdy doszlifowany ze względu na zbyt małe zainteresowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest to szczególnie przykre, bo podobny projekt, jakim było #mirkots, odniósł spory sukces. Jak widać, Tibia była wśród Mirasków bardziej popularna niż MU ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozwolę sobie zawołać main developera #mumirko @ellbbr. Chłopak naprawdę się starał, do dzisiaj jestem wdzięczny mu za trud jaki w to włożył. Wołam też @lazer, bo też się aktywnie zaangażował w projekt. Nostalgnijcie ze mno miraski (,)

#muonline #staregry

Pobierz
źródło: comment_Qw3zcdNmHgMaltHf8P22EBylVfTylpoB.jpg
  • 86
@AESTHETlC: @lazer: @piesnababy: jest duże prawdopodobieństwo, że wciąż mam serwer mu postawiony, lecz konfiguracja leży, lecz to będę mógł sprawdzić dopiero jutro, gdy wrócę do domu.
Maszyna to jakiś athlon 2rdzenie 8gb ramu i 1gb jakiś radeon, zewnętrzny stały numer ip, zero obciążenia, 24h włączony, łącze 50mbit, ale jeśli będzie taka potrzeba, to mogę zmienić na 120mbit, będę miał wreszcie wymówkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@happyloverboy: wydaje mi sie ze sprzet to najmniejszy problem, 10 lat temu serwery mu chodziły na sprzęcie który dzisiaj byśmy nazwali złomem i było dobrze xD pamiętam taki serwer serenity mu który był na neostradzie i się resetował co 24 h bo tak miała właśnie neostrada xD
trzeba przede wszystkim znalezc ludzi i przetestować serwer
@lazer: oczywiście ze te pierwsze wersje. Gdzie nie było jakiś dziwnych cudow. Jak w 2016 wszedlem na jakiś serwer to zupełnie nie mogłem się odnaleźć. Tęsknie za czasami siedzenie 5h na spocie yeti lub pierwszym na atlantis. Po paru resetach Lost tower... ehhh tęsknie
jutro trzeba wrzucic tego posta w godzinach popoludniowych, ja dzisiaj juz musze leciec ale jestem na 100% zwarty i gotowy do jakichs testów, promowania serwera i innych rzeczy xD zróbmy to
jeszcze jakby forum zalozyc na jakims fora.pl to by byla totalna machina czasu xD
@lazer: Może bym pograł, jakoś mało, bo brak czasu, ale chętnie bym wrócił. Jak byłem młodszy to #!$%@?łem w mmo, mu było na 2 miejscu pod względem ilości godzin, więc można by sobie odświeżyć :D
@ellbbr: tak jak pisałem wyżej, mam pliki na dysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@happyloverboy wydaje mi się, że nic nie jest skonfigurowane niestety, bo stwierdziliśmy, że nie ma co stawiać serwera dla trzech grających osób, szkoda #!$%@? się z tym. Jeśli już to jakieś absolutne podstawy, ale chyba wszystko jest stockowe oprócz komunikatów Guarda xD

@lazer: KURŁA ALE MI SIĘ UDAŁO ŁAŃCUSZEK NOSTALGII TRZASNĄĆ NA WYKOPIE