Wpis z mikrobloga

#nrgeek #majorkopyto #pasta
Dzisiaj nie mam wiele czasu, po prostu nie znam NRGrzdyla, nie miałem okazji go poznać. To co mnie obrzydliwie przeraża to fakt, że nie działa on w pojedynkę. Zawsze jest z nim kilku jego ziomków np. kultowy już Hesus, Rudi, czy ten stary piernik Mieczysław Wieczyslaw #!$%@?. Oni mieli swoje zasługi i było wielu, takich jak Oni.

Ja jednak muszę pomówić o ich Dowódcy Najwyższym - Sam Major Kopyto. To On w swojej mądrości zorganizował operację, również tajną o kryptonimie Z.A.G.R.A.J.M.Y W. C.R.A.P.A. O tym później bo najpierw powiem o Majorze. Jest on prawdziwym Magnatem Polski w pełnym tego słowa znaczeniu. Ciągle zastanawiam się jak to osiągnął, ale Kim on jest?

Przyjrzyjmy się jego karierze wojskowej. Od bardzo dawna zna agenta NRGrzdyla - są i zawsze byli razem. Zawsze będą że sobą nagrywać swoje filmiki na portal Youtube.

Pomyślcie przez chwilę jakim cudem Oni to znaczy NRGrzdyl i Major się znają? To wielka zagadka dzisiejszego świata. Na Youtube jest mnóstwo filmików gdzie razem występowali np. mamy tutaj Navy Seals - Weapon Of Mass Destruction. Na miniaturze jest oczywiście Sam Major z najpotężniejszą bronią po tej stronie galaktyki - Kotem Pepperem. To potężna broń, która niszczy całe wyspy, a nawet całe kontynenty! Do dziś zastanawiam się jak działa i od tego aż boli mnie głowa... Ale Pepper w połączeniu z Majorem może niszczyć całe Wszechświaty!

Powiem tylko, że Major jest i zawsze będzie człowiekiem dobrych manier, gustu i kultury. NRGrzdyla nie bardzo kojarzę ale wiem, że jest zawsze człowiekiem zajętym - ciągle pracuje na Youtube i nawet rozpoczął Program P.U.D.Ł.O. P.E.Ł.N.E. B.A.R.A.C.H.Ł.A. Nie pamiętam już dokładnie nazwy nowego programu ale jest ona naprawdę tajemnicza i interesująca. NRGrzdyl ma jeszcze kochająca żonę ale ją bardzo szanuje i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Jednak! Uważajcie na człowieka zwanego Major Kopyto. Nie Jest On Tym za kogo się podaje! On i NRGrzdyl To Jedna I T... (tu dokument się urywa, słychać strzały, dokument jest i musi pozostać tajny - podejrzany dopisek)
  • 5