Wpis z mikrobloga

@xetrov: elementy socjalne w PiS to nie komunizm. A dwa - nie żyjemy w próżni. Europa to nie USA - tu się żyje inaczej - właśnie bardziej socjalnie. Ludzie tego chcą i tyle. A wybory ciagle się odbywają, a kapitalizm nie został zakazany. Zajmijcie się lepiej praca.
@GordonLameman3: Nazywaj mnie jak chcesz - to bez znaczenia. Uważam, że stać nas już na to, żeby dzielić się z innymi. Po to, żeby standard życia poprawił się wszystkim, a ulice nie wyglądały jak w Ameryce Łacińskiej. Głosuję tak, jak mi się podoba i jak uważam za słuszne. Na moje szczęście większość obywateli w PL myśli podobnie jak Ja, a Ty musisz się dostosować. Uprzedzając Twoje pytania - jestem w drugim
Uprzedzając Twoje pytania - jestem w drugim progu podatkowym.


@motaboy: A Morawiecki na to:

"już niedługo" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Sęk w tym, że nikt nie rozwala państwa tak jak PiS. Nikt nie zrobił takiego nepotyzmu jak PiS. Nikt nie zszargał nam opinii na arenie międzynarodowej jak PiS. No, ale naiwni dalej
@GordonLameman3: Nie było propagandy w TV? - toś chyba przespałeś to 25 lat. Przy każdej zmianie rządu w TVP nadawali rządowy punkt widzenia. I drugie pytanie - Czy w stanie wojennym była inna TV niż publiczna? NIE. No to chyba jednak analogia do sytuacji w PRL Ci nie pykła. A analogie do czegoś można wszędzie znaleźć jak się ma propagandowe ciągoty - EIN REICH EIN VOLK EIN TOCKET - mówi tobie