Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego pietra jak to będzie wyglądało. Słyszałem że prezerwatywy powinno się kupować w aptece ale nie dam rady tego zrobić.
To znaczy iść i powiedzieć aptekarce "poproszę prezerwatywy du..."- wstydzę się po prostu.
Myślałem że kupie w pewnym dyskoncie i jak będę dawał na taśmę to przykryję torebką z mandarynkami bądź czipsami aby ludzie nie widzieli a jak kasjerka będzie kasować to będę udawał że szukam czegoś w portfelu. Tylko własnie lipa bo z tego co przed świętami widziałem prezerwatywy są tylko przy kasie i każdy będzie widział że po nie sięgam więc to też przypał :/
Wyszło na to że nie pozostaje nic innego jak zebranie się w sobie i kupienie tego jakoś na spontanie wmawiając sobie że to taki sam produkt jak gumy do żucia.
Tyle że łomocze mi serce jak o tym pomyślę więc postanowiłem że się was dopytam jak to wygląda gdy się kupuje takie prezerwatywy to może się uspokoję.
Kasjer/kasjerka krzywo patrzą, coś dogadują, uśmiechają się, żartują? Bo tego boję się najbardziej.
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#pytanie #kiciochpyta #seks #kiciochpyta jako że dziewczynę poznałem przez portal to #tinder i #podrywajzwykopem
Kruci420 - Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego ...

źródło: comment_enrOOFPueMUEF9bSHkruBchAulXTFBxc.jpg

Pobierz
  • 244
@Kruci420: Do dziś pamiętam mój „pierwszy raz” z kondomem, miałem 16 lat albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała mi paczkę i zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego i rozwinęła na kciuku, po czym poleciła sprawdzić, czy jest na miejscu i czy mocno się
@Kruci420 i z czego będą się śmiać? Że o zdrowie nie dbasz, albo palcem Cię pokazywać bo dziecka nie chcesz mieć? Jeżeli już serio się boisz, wstydzisz, ..trenujesz zakup, to idź gdzieś dalej od miejsca zamieszkania ;) BTW Pani/Pan w aptece ostatnio jak ja kupowałem to na cały ryj zapytała czy morze kupię żel w promocji. Fakt, cała apteka słyszała i skierowała wzrok na mnie. Ale #!$%@?! Zapytać pewnie zapytała z przyzwyczajenia,
@Kruci420: Równie dobrze zacznij się bać kupować wodę. Będziesz tysięcznym klientem kupującym sobie w tej aptece gumki. Ciekawe co zrobisz jak będziesz miał jakiś wstydliwy problem ;)

Tak piszę i sobie myślę, że to chyba już jakiś wyższy stopień wtajemniczenia w fobie społeczne. Wyobraź sobie jak się będą śmiali gdy kupisz sobie bułki w piekarni. Zawsze wytykają palcami tych co wybrali złą bułkę, robią zdjęcia i wrzucają na tajne fora w
@Kruci420: ej wy sie śmiejecie ale ja serio miałbym taki problem w aptece np a rucham xD Mniejsza ale potrzebuje tych większych - Inb4 Haha tak sobie wmawiasz i kupujesz większe żeby się pocieszać Haha xD - i chyba bym zgnił jakbym miał poprosić panią farmaceutke jakbym poprosił o skyny TE DUŻE XD czułbym się oceniany xD

Polecam rosmanna pani poleci ci jeszcze szampony z oferty promocyjnej ochroniarz powie do widzenia
@Kruci420: Ja też myślałam, że nie dam rady tego zrobić, bo te sprawy zawsze załatwia mój mąż. Ale pewnego razu poszłam z receptą do apteki, a wiedziałam że sprzęt nam się skończył i jak zobaczyłam starsza babcinkę za ladą, tylko ja i ona w aptece, to jakoś wsytd mi minął. Nie ja pierwsza i nie ostatnia prezerwatywy kupuję ;) Na dodatek wzięłam to większe opakowanie, a co mi tam :D