Wpis z mikrobloga

I cyk Rocket Fuel zobaczymy czy kopie. Dziś w planie

- weighted dips 6x10
- behind neck seated shoulder press 6x10
- Chest press hammmer strenght 6x12
- Pulldown hammer strenght 4x12
- Cable row to ABW 4x15
- 15 min interwałów na schodach
- 1 h schodów

Taki lajtowny dzień z 6 dniowego planu bez głównych bojów, które lecą w pozostałe dni na 5/4/3/5/4/3

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - I cyk Rocket Fuel zobaczymy czy kopie. Dziś w planie 

- weighted dips 6...
źródło: comment_1rdEVh86GUAnoZi1FCkfi9uOXcIjBRm0.jpg
  • 39
@Kasahara: od cardio zwyklego mi nawet wode trzymają. Do tego łydki mi się ostatnie dwa tygodnie tak pompują, że 15 minut bieżni i muszę zmieniać na orbitrek albo schody, bo ból jest nie do wytrzymania. A kręcę tylko 30-40 minut ed, w zależności od treningu. I jem 2,8k kcal. Może ja po prostu już bardzo źle toleruję niską kalorykę.
@Duzy_Dziki_Zwierz: wszystko zależy od człowieka u mnie najlepiej działa model takich założeń

- Białko 3 kg na 1 kg masy ciała (około 225-250 B)
- ZERO tłuszczu im mniej tym lepiej (nawet 20 T)
- Węgli do oporu (chyba nigdy poniżej 125-150 W nie schodziłem a jak to robiłem to był dramat)
- Jak najniższa kaloryka i pozwolenie sobie wtedy dzięki temu na zjedzenie czegoś dodatkowego i mam te 1650-1800 +
@Kasahara: tak jest najzdrowiej psychicznie, wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja też zawsze obcinam tłuszcze do zera praktycznie, ale w tym roku ze względu na zdrowie boję się zejść poniżej tych 50-60.

Mam konkretny lęk przed zwyczajnym hardkorowym podejściem, bo ostatnio w końcu śpię i nie chcę, żeby to się zmieniło bo przegnę pałę. Będę tłusty, trudno, ale będę wyspany.

Najlepiej się u mnie sprawdza
@Duzy_Dziki_Zwierz: tu racja u mnie sen to tez wyznacznik. I dochodzimy do jednego sedna które mnie #!$%@?. Mianowicie. Sam jestem rycerzem pubmedu o EBM ale jak mnie #!$%@? jak teraz wszyscy od wykopkow po dietetyków tylko się tym sugeruje. Czy ktoś z nich chociaż zredukował do plazowki? W praktyce? Bo Zobaczysz zaraz ktoś tu wpadnie i powie ze jesteśmy debilami bo jednym 3-5 g białka na 1 kg ciała a w
@Kasahara: Wszyscy zakładają, że hurr durr silna wola, a jak ktoś je dużo białka to na bank na koksie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A prawda jest taka, że w pewnym momencie już nikt nie ma silnej woli, i trzeba się ratować na wszystkie możliwe sposoby, w czym białko cholernie pomaga. Przerabiałem już tyle "innowacyjnych" i "super łatwych " podejść że masakra. Wszystkie się sprawdza, jak jesteś podłym
@Kasahara: To mam pytanko, jak lecę teraz pół roku redu, mam ~1850 kcal, ale wręcz się przewracam, nie śpię w ogóle od dwóch tygodni (z 2000kcal obciąłem do 1850 i jest anal). To który wariant lepszy obecnie?

1.

- 600g kuraka
- 200g ryżu basmati
- 45g oleju ryżowego

= 1875 kcal (OBECNIE TAK MAM)

2.

- 600g kuraka
-300g ryżu basmati
- Przecier pomidorowy (Passata) 450g

= 1855kcal

100g
@MartwyGoryl: jeśli się przewracasz to nie redukujesz. Nie ten czas i miejsce szczególnie jeśli takie rzeczy występują w innym okresie niż ostatnie szlify na redu. W jednym przypadku masz #!$%@? olej ryżowy i i brak błonnika w drugim przecier tez bez błonnika aby trzymać h carb musisz mieć ogrom błonnika i białka
@Kasahara: Czemu high fat skoro lepiej czuje się na większej ilości węgla? :C Warzywa doliczę (miałem długi czas mrożonki warzywne - tylko że to muszę wliczać bo kcal...).

Czyli odpada opcja odcięcia fatu a dołożenia węgli? Każdy trening ostatnio jest jak wojna, mam wrażenie że wyniki siłowy utrzymywane są siłą woli...

Ech sorka za spam - to nie Kółko Darmowych Porad Dietetycznych.