Wpis z mikrobloga

Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero początek (nawet nie wiecie jak wysoko jest sufit). ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka lat bardzo ciężkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie, ciągłego uczenia i dokształcania się, rezygnacji z ogromnej masy przyjemności dnia codziennego, przyniósł oczekiwane efekty. Teraz mam czas, żeby trochę zwolnić. :)

Dla zainteresowanych wrzucam wycinek z mojego cv (proste, bo na razie nie zamierzam zmieniać pracy), a chętni mogą zadawać pytania.

#chwalesie #wygryw #praca #pracbaza #korpo #korposwiat
Ignacy_Loyola - Magiczna bariera 10k euro miesięcznie przekroczona. A to dopiero pocz...

źródło: comment_lYStWkIVnmMpRIZFQwKJukinPgJ2mBnZ.jpg

Pobierz
  • 205
  • Odpowiedz
poczytać o rentierach


@vevnx: zaraz każdy będzie wynajmował mieszkania ta bańka pęknie jak nagle będzie tysiące pustych mieszkań po starszych osobach

Co do kiyosakiego to oszust i jak zarobic hajs pisąc książkę o wolnosci finansowej
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Gratulacje, mega fajnie to wygląda i super poczytać o osobach, które po ciężkim #!$%@? osiągnęły coś więcej. Ode mnie pytanko: Jak wyglądał okres, gdy pracowałeś i ciągnąłeś 2 kierunki studiów, w jakiej były one formie (dziennie, zaocznie)? Zdarzały się momenty, że chciałeś to rzucić w cholerę?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamil_C o tym, że z mieszkaniami jest bańka słyszałem już wielokrotnie. Ale najczęściej mówią to ludzie którzy do końca życia będą wynajmowali od kogoś mieszkanie XD
  • Odpowiedz
@vevnx: teraz jest okres że tych mieszkań jest mało ale nagle bedą umierać starzy ludzie u mnie w bloku z wielkiej płyty 70% to ludzie na emeryturze.
  • Odpowiedz
Oooooo byłeś w McKinsey, też myślę czy by tam na staż nie pójść.

Gratulacje. Szkoda że tylko dwa lata wytrzymałeś w Mckinseyu.

@LocaJohny: @lisu_: Wydaje mi się, że OP nie był w "regularnym" konsultingu strategicznym McKinsey, tylko pracował w zespole który doradza zespołom projektowym i/lub zajmuje się doradztwem operacyjnym/implementacją dla klientów.

większość big4 to jest właśnie praca po kilkanaście godzin, szczególnie jako stażysta. Co kto lubi.

@PiersiowkaPelnaZiol: McK to
  • Odpowiedz