Wpis z mikrobloga

#medycznewyludzenia
Mam już więcej danych w moim ZIPie i mam kolejny wpis z zeszłego roku, gdzie świadczenia nie pobierałem.
Czyli idzie drugie zgłoszenie tym razem do wielkopolskiego biura NFZ.

O moim przypadku napisał @MoneyPL dziękuję!
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zintegrowany-informator-pacjenta,110,0,2412910.html

Jak znajdziecie coś w ZIPie to wstawiajcie pod tag: #medycznewyludzenia to zmotywuje innych do działania!
Im więcej osób włączonych w akcję tym lepiej, tym charakteryzuje się społeczeństwo obywatelskie.

Tym bardziej, iż widać, że ani poprzedniemu układowi politycznemu ani obecnemu nie zależy na uszczelnieniu systemu.
Przecież skala nadużyć może być większa niż w przypadku jakiegoś Amber Gold...

Więc obojętnie czy jesteś #neuropa czy #4konserwy przejrzyj ZIP i sprawdź czy ktoś nie wykorzystał Twoich danych do wyłudzenia kasy z NFZ.

#lekarz #nfz #sluzbazdrowia #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_3czYYEtGmGaRrMoMEQ9MAXiEcoKdWC0N.jpg
  • 157
Dwa dni temu założyłem konto i cały czas mam "Trwa synchronizacja danych..."


@Faja: u mnie od uruchomienia dostępu w połowie czerwca brak importu świadczeń, reklamować w nfz czy czekać?
może chcesz kręcić aferę, a się okaże, że to po prostu ktoś przy przepisywaniu peselu zrobił błąd i poszło na ciebie zamiast na inną osobę


@fuuYeah: pesel zawiera sumę kontrolną, lekarz przypadkiem nie pomyli cyferek..
Było kiedyś na wykopie jak ktoś zgłosił do NFZ że jego prywatnie opłacone usługi zastały dodazkowo opłacone z NFZ.NFZ by ująć sobie kłopotu odpisało że to nie NFZ poniosło stratę a pacjent bo miał usługę otrzymać bezpłatnie.Więc niech się sądzi ze stomatologidm prywatnie.
@Eskator: a jak jest napisane "Koszt całkowity: ryczałt / kapitalizacja", to przychodnia za to dostaje jakąś kasę jednostkowo? Czy to jest tak, że ma umowę z NFZ na kwotę X miesięcznie na takie wizyty ogółem a czy ich będzie 3 tysiące czy 7 tysięcy, to jej problem jak sobie wynegocjowała?

Najbardziej rozwala mnie, to że moja historia od 2008 roku jest podliczona na kwotę 184 pln (z czego większość tej kwoty
Myślę, że bym zauważyła gdyby mi coś nacinał a nie tylko oglądał


@Azai: raczej nie bo świeci po twarzy, ale zdecydowanie poczułabyś. Nawet z znieczuleniem, no i plucie krwią też ciężko przeoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)