Wpis z mikrobloga

#medycznewyludzenia
Mam już więcej danych w moim ZIPie i mam kolejny wpis z zeszłego roku, gdzie świadczenia nie pobierałem.
Czyli idzie drugie zgłoszenie tym razem do wielkopolskiego biura NFZ.

O moim przypadku napisał @MoneyPL dziękuję!
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zintegrowany-informator-pacjenta,110,0,2412910.html

Jak znajdziecie coś w ZIPie to wstawiajcie pod tag: #medycznewyludzenia to zmotywuje innych do działania!
Im więcej osób włączonych w akcję tym lepiej, tym charakteryzuje się społeczeństwo obywatelskie.

Tym bardziej, iż widać, że ani poprzedniemu układowi politycznemu ani obecnemu nie zależy na uszczelnieniu systemu.
Przecież skala nadużyć może być większa niż w przypadku jakiegoś Amber Gold...

Więc obojętnie czy jesteś #neuropa czy #4konserwy przejrzyj ZIP i sprawdź czy ktoś nie wykorzystał Twoich danych do wyłudzenia kasy z NFZ.

#lekarz #nfz #sluzbazdrowia #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_3czYYEtGmGaRrMoMEQ9MAXiEcoKdWC0N.jpg
  • 157
Pracowałam w NFZ, Twoje zgłoszenia niewiele zmieniają, o takich sytuacjach wie służba zdrowia, wie NFZ, ma też na to procedury i nie są to procedury karne ;)
Po tygodniu telefon od chirurga "Pan należy do tych trudnych pacjentów? " Chamstwo w czystej postaci - taki to lekarzyna. Kolejny przypadek u żony po porodzie okazało się, że odwiedzała nas położna 8 razy, a była raz, może 5minut. Po zgłoszeniu kolejne 2 listy z NFZ i sraczka położnej pukającej do drzwi z tekstem czemu ja zglosiliśmy.


@dziabonq: Takiej położnej powinniście powiedzieć, że ma #!$%@?ć jak najszybciej umie, bo zaraz druga
Ten zip 0 zabezpieczeń, można zakładać na to same dane milion razy konto, a system i tak nie poinformuje ciebie, że wszystko w porządku tylko masz potwierdzić swoje dane podpisem lub osobiście...


@Haczyn: Aha czyli ma poinformować, że podane dane zostały już wpisane do systemu? Przecież to jest zabezpieczenie aby oszuści nie potwierdzali prawidłowości czyichś danych.
Super temat, zalozylem konto, potwierdzilem w mbanku w 5 minut zgloszenie i po paru dniach serio wszystko spłyneło. Poki co bez wałków jak widze, fajny motyw bo wiem ile kosztowała moja operacja :>