Wpis z mikrobloga

  • 562
Wysiadłem ostatnio z pociągu w obcym mieście i zamyślony skierowałem się na schody pod peron, kiedy poczułem stukanie w ramię. Odwróciłem się i zobaczyłem dziewczynę, taką zwyczajną, w czerwonej koszulce czy tam marynarce. Wyjąłem sluchawkę z ucha, a ona powiedziała coś w stylu hej, wypadło ci z kieszeni :), po czym wręczyła mi


urocze to było i mnie zaskoczyło bardzo, więc podziękowałem i poszedłem dalej. I teraz się zastanawiam czy ona nie chciała zagadać jakoś po prostu a ja to #!$%@?łem xD Co myślicie?
#pytanie #rozowepaski #podrywajzwykopem #podryw
  • 92
@Sijabka: @Zoxico: miałem podobną sytuację tylko na odwrót - stałem na przystanku i zobaczyłem leżące 10zł, więc podniosłem i spytałem stojącej niedaleko dziewczyny czy czasem jej nie wypadło bo znalazłem... i zobaczyłem w trakcie zadawania pytania jak bardzo się ucieszyła, że do niej zagadałem xD

Wam facetom to czasem trzeba dać pisemne oświadczenie, że ktoś jest wami zainteresowany xD

@Sijabka: Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy, że same będziecie chciały stworzyć rozmowę, skoro wam zależy, a nie odjaniepawlać jakieś jajca z grosikami.
@Zoxico: nie martw się, ja tez ostatnio zawaliłem i mam rozkminkę mimo, ze sam zagadałem. Szła przede mną Dziewczyna i zauważyłem, ze ma fajne tatuaże na przedramieniach. Na jednym wytatuowane "13", na drugim "joy". Jak ją mijałem to mówię do Niej:
- przepraszam, ale muszę Ci to powiedzieć - masz swietne tatuaże, a Ona do mnie dziękuję bardzo, na co ja: i szanuję tę trzynastkę bo jestem urodzony trzynastego. A ona
@Sijabka: jak waszymi "sygnałami" jest podanie czegoś co komuś wypadło to zdecydowanie tak. Dla was zwykła codzienna uprzejmość jest "dawaniem sygnału" a dla nas niczym więcej bo niby czemu mielibyśmy się tego spodziewać i dlaczego mielibyśmy w takich pierdołach szukać podtekstu?