Wpis z mikrobloga

Eh, zajade sie. Spie po 6h dziennie, mam wielkie #!$%@? pod oczami od niewyspania. Codziennie pracuje po 10h dziennie targajac worki. Do tego 1h dojazd w jedna strone, wiec 12h poza domem. Na dodatek uczeszczam na silownie w celu zachowania resztek masy miesniowej. Podsumowujac jestem aktywny fizycznie okolo 12 godzin dziennie. Wiele osob pytalo co u mnie slychac. No to wlasnie to. Nie mam czasu nawet dodawac wpisow na vikop.ru. Malo tego, nie mam czasu nawet na dumanie o mojej #!$%@? przyszlosci. Eh, jutro znowu od 5 do 21 w biegu, ja pier.. Na dodatek cos mnie w odcinku ledzwiowym boli. Pewnie przez to OHP, bo mam hiperlordoze, a zbyt mocno dzis #!$%@?. Moze #mikrokoksy polecaja jakies cwiczenia na skorygowanie hiperlordozy. Z gory przepraszam, ze pisze bez ladu i skladu ale jestem wyczerpany po calym dniu. Mam zamiar porobic kilka miesiecy u janusza i #!$%@? z polski D. Przynajmniej ladnie tluszcz schodzi przez ta aktywnosc w pracy. Ok, ide spac, bo jutro znowu czeka mnie meczarnia. W weekend postaram sie dodac nowy wpis.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #pracbaza #samotnosc #silownia #oswiadczenie #stulejacontent #zmeczenie #januszex #depresja
bdj3bacza_2k - Eh, zajade sie. Spie po 6h dziennie, mam wielkie #!$%@? pod oczami od ...

źródło: comment_2dTkdevCo5wY22bEKmVr6LAYwNRfWp9R.jpg

Pobierz
  • 8
@bd_j3bac_za_2k na hiperlordoze wzmacniać brzuch przede wszystkim, po za tym ogólnie cały gorset, a najważniejsze to wyrobić nawyk odpowiedniego dźwignia z nóg i ze stabilizacją kręgosłupa przez silne napięcie mięśni
@bd_j3bac_za_2k: skad jestes - i zakladajac ze jestes statystycznym wykopkiem czyli mloda osoba bez zadnych zobowiazan zyciowych - dlaczego sie nie przeprowadzisz do jakiegos wiekszego miasta, gdzie bez problemu mozesz znalezc prace ktora zapewni sie w miare wegetatywne zycie? (wynajem pokoju, podstawowe potrzeby, zarcie) albo jebnij to wszystko i wyjedz za granice
a co do pytania to obczaj ten filmik
n.....y - @bdj3bacza_2k: skad jestes - i zakladajac ze jestes statystycznym wykopkiem...