Wpis z mikrobloga

Szukacie słuchawek na siłownię? Mam coś godnego polecenia. Z Bluetooth mam Bowers&Wilkins PX ale na siłownię trochę za ciężkie i nie chciałem zalewać ich potem. Miałem Bose SoundSport dwa lata, ale ostatecznie córka nawalając nimi o ścianę skończyła ich żywot. Nie chciałem drugi raz wydawać 700 cebulionów, wiec dość długo szukałem coś tańszego. Przewertowałem głównie zagraniczny internet, bo w PL to jak w lesie z tymi recenzjami, sam sponsorowany shit. I znalazłem Anker SoundBuds Curve. Mają to co mnie interesowało czyli coś do zaczepienia na ucho, bo dosłownie wszystko z moich uszów wypada. A to kilka cech, które stwierdzam po kilku dniach użytkownia

- Są o wiele bardziej głośne aniżeli Bose Sport
- Oczywiście za tę cenę jakość dźwięku jest gorsza, ale nadal przyzwoita
- Zasięg to około 10-15 metrów (bose miały 2x większy)
- Fajny futerał
- Dużo części zamiennych
- Mimo deszczu i potu działają nadal
- 6-7 godzin działania bez ładowania

Jak ktoś szuka budżetowego rozwiązania to polecam

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Szukacie słuchawek na siłownię? Mam coś godnego polecenia. Z Bluetooth mam...

źródło: comment_NwnubZCYAJ0PsnEKJ0nZVfzjbcvFLm5U.jpg

Pobierz
  • 34
@milvanb: akurat jakbym zrobił zdjęcie sprzętu co używam to byś we mnie zwątpił (iMac, MacBook Pro, 2x Iphony xD)
@brzydki_zly_szczery: brałem pod uwagę tu wspomniane meizu albo jakieś JBL (spint/jump) w przypadku pierwszych bałem sie wypadaniu z uszu, w przypadku drugich negatywne recenzje że po 2 dniach potrafią się rozwalić mnie odstraszyły. Tak kabelek jest za cienki tutaj i co do niego mam największe obawy.
@Kasahara: nie ukrywam, że z tym postem spadłeś mi z nieba bo wczoraj moje dokanałowe szlag trafił xD tyle, że były przewodowe + bez tego silikonu na ucho, który bardzo by mi się przydał bo też wypadały (robiłem tak że zakładałem je w okół ucha co by było stabilniej).

Meizu w takim razie odpadają. o JBL jeszcze poczytam bo w sumie nigdy nie miałem złych doświadczeń z tą firmą, ale jeżeli