Wpis z mikrobloga

Już raz spamowałem, ale firma nadal szuka na kilka stanowisk i nadal fajne referal fee to czemu nie podzielić się informacją na wykopie po raz drugi (zapewne ostatni bo leniwy jestem i więcej próbować mi się nie chce). A nuż komuś to też pomoże.

Mieszkam i pracuje w Hiszpanii, w Maladze, w firmie IT (programistyczna, ecomm, egaming, crypto).

Bardzo dobra firma (dla mnie po 11 latach w IT w kilku krajach moje top pod względem benefitów dla pracowników).
Pełny i bardzo dobry relocation package (2 miesiące zakwaterowania, pełny zwrot kosztów lotów i przeprowadzki itp.).

O firmie:
Firma duża (ogromne biura w Maladze, ponad 300 pracowników, spore w UK - ponad 100 pracowników i dużo małych odziałów na całym świecie) i nowoczesna firma. Wyjątkowo dobre podejście do pracowników, praktycznie w każdej firmie IT pracowników ceni się bardzo, i tak miałem zawsze, ale tutaj level prawie Google ;)

Plusy
- Dobrze płacą (zwłaszcza jak się ma dobre cv i umiejętności).
- Malaga to wyjebiste miasto, mieszkałem w kilku wielkich miastach w Europie i moim zdaniem Malaga przebija wszystkie do tej pory jeśli chodzi o wygodę życia, balans, ceny, czystość i ludzi.
- Pogoda - od początku roku wczoraj był pierwszy gorszy dzień (dziś już ok) ale poza tym cały czas pełne słońce, ani jednej chmurki i temperatura w ciągu dnia 16-20 stopni - i to jest zima
- Firma płaci za lot dla pracownika i partnera, plus koszty przeprowadzki do 3k euro
- Firma zapewnia mieszkanie (bardzo ładne w samym centrum Malagi) na max 2 miesiące
- Jest zapłacone osobnej firmie, która jest odopowiedzialna, żeby załatwić wszystkie papiery (podatkowe, rezydentowe itp.) - praktycznie prowadzą za rączkę jak dziecko
- Firma zapewnia usługi osobnej firmy, która pomaga ze znalezieniem mieszkania (ustawiają spotkania, negocjują z agencjami\landlordami itp.).
- Bardzo dobre ubezpiecznie zdrowotne dla osoby i partnera (włącznie z dental!)
- Darmowe ubezpieczenie na życie
- Nowoczesne biura - 5 kuchni, jedna ogromna, masa sprzętu, kanapy, ekspresy i inne cuda, codziennie swieże darmowe owoce, automaty coli za free itp. Wielki fun room - stoł do pokera, stół do bilarda, darty, piłkarzyki, duże kanapy z tv i konsolami - kilka ps4, nintento switch'e itp.
- Darmowe lekcje hiszpańskiego i angielskiego, mało tego darmowe lekcje hiszpańskiego dla partnerów w centrum miasta
- Jednocześnie wymagają tylko i wyłącznie płynnego angielskiego (jak się przeprowadzałem nie umiałem ani jednego słowa po hiszpańsku, teraz potrafię niewiele więcej ;)).
- Elastyczne godziny pracy
- Dużo firmowych eventów i świetny sprzęt do pracy
- Firma bardzo międzynarodowa, aktualnie ponad 30 różnych narodowości pracowników
- Nie wiem czy to plus czy nie, ale aktualnie aż 7 rodaków pracuje tutaj ;)

Pewnie dużo zapmniałem ale podsumowując - fajne miejsce pracy.

Szukają aktualnie na stanowiska:
- Business Analyst (CRM, CSI, Ecomm, BI, Operational Transformation areas)
- DevOps
- Software Engineer (Java, webdev...)

Opis może nie jest szczególnie udany, ale pisarzem nigdy nie będę. Pisanie tak, żeby innym się przyjemnie czytało to nie jest jedna z moich najlepszych umiejętności, więc pewnie nie brzmi to zachęcająco. Liczę tylko na szczęście, że przypadkiem akurat wpis trafi do właściwej osoby co myśli o zmianie, zna angielski i ma doświadczenie, na którymś ze stanowisk na jakie szukają.

Jak ktoś poważnie zainteresowany to pisać i podeślę konkretny opis stanowiska.

#programowanie #java #webdev #devops #maven #npm #webpack #docker #kubernetes #praca #malaga #hiszpania #programista15k #ofertapracy #ecommerce
  • 45
@faxey: Niestety nie mam takich danych bo piszę to od siebie jako pracownik, wiem, że ludzie są zadowoleni z pensji, sam osobiście pracuje jak Functional Analyst i dostałem bez słowa i negocjacji max z przedziału jaki im powiedziałem, że chcę (napiszę Ci na priv ile bo jakoś wolę akurat na wykopie nie pisać tego otwarcie). W Maladze firma jest bardzo dobrze znana jako jedna z najlepiej płacących firm (a jest sporo
@faxey: Ale ja nie mam nic przeciwko, żeby to podać, już przez ostatnie 10 minut podałem to wszystko trzem osobom z wykopu na priv - po prostu nie chcę tego pisać tutaj - próbuje do Ciebie wysłać wiadomość ale coś słaby w wykop jestem bo nie mogę (masz zablokowane?). Od razu każdej zainteresowanej osobie z chęcią podam wszystkie takie szczególy. Już być dawno miał tą informację jakbyś od razu napisał prosto
co to znaczy, że dobrze płacą?


@darck: Chętnie napiszę na priv - daj znać

Coś z python jest? I czy możesz coś więcej napisać o crytpo?


@eemm: Python chyba nie, crypto - obsługa płatności - praktycznie wszystkie produkty mają opcje płatności w kilku krypto i cały ecomm i system finansowy jest do tego dostosowany. W dodatku firma ma swoje 4 produkty - do tresure management, analizowanie porfeli, swoje kod komercyjny
@lentil_soup: Dam znać w razie co. Jest to bardzo prawdopodobne bo właśnie takimi produktami się zajmują - niestety chyba mają wystarczająco pracowników bo nie szukają :(