Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem na #grajpopolsku prośbe o udostępnienie PETYCJI o umieszczenie polskiego języka w grze. Kiedy ją przeczytałem, naszły mnie dwie myśli:

1. Petycja jest napisana tak brzydko (zaraz ją wkleję), że wstyd to udostępniać.
2. Faktycznie twórcy widząc tak napisaną petycję mogliby pomyśleć, że poziom angielskiego u Polaków jest tak niski, że ta polska wersja jest potrzebna.

Oto treść petycji:

Polish community needing Paradox games in Polish. Paradox Can sell more copies in Polish market. Many polish gammers is disapointed abaut not polish language in this game. Also we published amatours polish translation for EUIV what means Imperator Rome needing polish language.

#januszepolonizacji #angielski #angielskizwykopem #angielskiztuskiem #jezykiobce #gry
  • 17
@CKNorek: najsmutniejsze jest to, że nawet używając translatora można uzyskać lepszy efekt, tutaj na szybko sklejone to co autor mógł mieć na myśli i przetłumaczone na ang przez gugla :/

The Polish community needs Paradox games in Polish so that they can sell more copies on the Polish market. Many Polish players are disappointed with the lack of Polish language in the game. We also published an amateur translation for EUIV,
@CKNorek: Genialna petycja!
"Zbieran na słownik jenzyka polskiego. Potszebny mi on rzeby siem nauczyć bo ortografiji nie umiejem. Bardo mi potżebny. Jakbym umiał polski jenzyk to bym lepiej pisać tesz umił" - nie dołożylibyście się?