Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzien, kolejne wazenie.

Wnioski: waga leci za szybko, zmniejszam cardio z 7 dni w tyg do 4 dni, z 5h total do 3h total. Kcal zostaja na poziomie 3600, zmniejszam 10g weglowodanow i dodaje w bialka. Takim systemem lece kolejne 7 dni do wazena, jesli waga bedzie szla nadal za szybko, trzeba zmniejszyc cardio.

Target: nie patrze na wage, ma mi sie sylwetka podobac. Wiec moze skoncze na 100kg a moze bede jechac do 95 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Imo mam 186 wzrostu, ja zle wygladam przy niskiej wadze. Zwyczajnie nie pasuje mi bycie suchym, wiec rozwarze powrot na mase jak dojde do 100kg.

#silownia #raportchlebka #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy #fitness #forma
c.....i - Kolejny tydzien, kolejne wazenie. 

Wnioski: waga leci za szybko, zmniejsza...

źródło: comment_ThmTemmPtsy7rrARiLZcnOoBmpcfvumH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@bambur: bf byl mierzony na 4 roznych maszynach za pomoca elektroimpulsow : wyniki w ciagu 4 dni byly nastepujace

23%
29%
27%
24%

Wiec strzelaj, ktory Ci sie bardziej podoba ten moze byc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyciagnijmy srednia, wiec bedzie to okolo 25%. No w tym momencie juz mniej
  • Odpowiedz
@Pocholere: Ciagle to slysze, nie mozliwe, nie dam rady, nie pogodze - ale naprawde da sie.

Aktywnosc w ciagu dnia, spora. Studiuje pelen wymiar godzin, prowadze firme, wszystko robie sam bo mieszkam sam (gotuje, sprzatam, zakupy) do tego trenuje okolo 1:30 i 35min poswiecam na cardio dodatkowo. Wszystko juz wliczone w kcal, wlacznie z marginesem 10% na dni bardziej i mniej aktywne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziennie
  • Odpowiedz
@qE1e: Slabo? xD Ja nie robie redukcji do kosci, tylko zeby mieso utrzymac. To jest zajebisty wynik jak na fat redu. Nigdy sie nie waz co dziennie tak swoja droga, tylko raz w tyg na czczo z rana. Ja mam dzienne wahania wagi do 4kg nawet ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Trening push pull cardio, dieta 3600kcal, 250g bialka, 100 tluszczu i 400 wegla.
  • Odpowiedz
@qE1e: Codziennie wazenie nie jest adekwatne, to juz tlumaczyli wiele razy. Ja tez na bulku bylem, tylko po to zeby sluchac hejterow jak bardzo ulane i jak bardzo wygladam jak gowno, dzwigajac 5x tyle co oni sami waza xDD
  • Odpowiedz