Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was takie pytanie, a mianowicie chodzi o moją wagę,. Mam 22 lata i przy moich 180 cm wzrostu wyglądam jak typowy suchoklates ważąc 63 kg. Nie mam problemu z dostępem do jedzenia, jem regularnie, czesto też stołuję się w macu z racjo tego, że jest blisko mojego bloku. Próbowałem różnych sposobów na przybranie na masie, ale to zbytnio się nie udaje z moim metabolizmem 12-latka i pomimo regularnego spożywania posiłków w większych ilościach. Próbowałem też różnych gaineróq itp. co znajomi polecali, ale to też nie pomagało. Miał ktoś z was podobny problem? Regularne chodzenie na siłownię pomogłoby mi w przybraniu na wadze? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kiciochpyta #mikrokoksy #silownia #problem #niebieskiepaski
  • 64
@Jokerzee: też ważyłem gdzies tyle, szybko wyszło że jadłem strasznie mało (2000-2300kcal) przy tym samym wzroście, siłownia + 3200-3400kcal dziennie i w 8 miesięcy mam 72kg i fajne już mięśnie xD Na początku było ciężko i się zmuszałem żeby jeść ale po jakimś czasie się przestawiłem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pivoo: najwidoczniej :P @Jokerzee: Ja poelcan zaczynać od 0 zapotrzebowania (dodać z 100/200) i po prostu dziennie się ważyć przez dwa tygodnie. Wtedy zobaczysz. Nie ma co od razu jeść 35-4 bo się zalejesz i tyle.
@bathor_dyktator: Zgadzam sie. Kumpel mało waży a gada, że #!$%@? za dwóch i nic. Jedliśmy razem i jak zobaczyłem jego porcję to nawet bym tym nie podjadł. Niektórzy w domach mają naprawde małe porcje. U mnie się na talerzu nie mieści. A waże 78 kg przy 179 cm
@Jokerzee: 42 komentarze i nikt nie doradził ci zbadać tarczycy? Ochui. xD
Tak jak reszta nawija - zacznij liczyć kalorie, ale zbadaj również tarczycę bo prawdopodobnie masz nadczynność(przez co jeszcze trudniej ci przytyć).
@Jokerzee: miałem tak jak cały czas, dopiero od roku zaczynam przybierać ma wadze lvl 28. Prawda jest taka ze musiałbyś jeść tyle, ze tylko byś sobie zaszkodził zdrowotnie przy tym. Odpuść sobie i ciesz sie z bycia szczupłym
@Jokerzee: @bathor_dyktator: Nigdy o tym nie pomyślałem ale masz rację. Jak ten chudy co jest popularny bo jest #!$%@? chudy i tańczył z grubym. W jednym odcinku pokazał że "je normalnie", jego jedzenie to była tortilla i było pokazane jak tylko ją chrupnął na początku. Stawiam me jądra przeciw orzechom że tych konkretnych przekąsek bym #!$%@?ł 10-15 spokojnie jakbym przysiadł a jakiś gruby nie jestem.
@Jokerzee: Siłownia i ok. 3000 kcal na start. Jak po 2-3 tygodniach przestanie cię boleć brzuch od nadmiaru jedzenia, to daj 3400 kcal. Polecam MyFitnessPal to zliczania kalorii. Z potrzebnych rzeczy to jeszcze waga kuchenna, żeby ważyć posiłki. Dania z McDonald's można wyszukać w poleconej aplikacji
@Jokerzee raz udało mi się przytyć 2 kg w 3 tyg to jadłam: regularne co do godziny posiłki, pełne śniadania potem za 3 h szłam na ciastko /lody do cukierni potem za kolejne 3 h obiad znów pełen dwudaniowy. Potem po kolejnych 3 h podwieczorek. I wieczorem kolacja przy piwku na wzmocnienie apetytu. Przy tym praktycznie zero ruchu tylko leżenie na plaży. Takie posiłki codziennie przez 3 tyg. I wtedy się udało
@Jokerzee: Ty mi lepiej powiedź jakim #!$%@? potrafisz jeść mniej niż 4/5 k kcal na dzień bo ja na same śniadanie potrafie 2k #!$%@?ć(od tygodnia licze)... nigdy nie będe chudy (°°
Tylko się ciesz ze Ci się nie odkłada z byle czego, szczupły zawsze lepszy niż ulany jak nie masz przynajmniej 186+ żeby być wielki, zabieraj się za calisthenics będziesz wyglądał zajebiscie a na wadze przybierzesz tyle co w mięśniach z fartem mirko