Wpis z mikrobloga

no i ma rację.

@pablonzo: @TurboDynamo: są rodzice i rodzice. Jak kogoś wychowywały świnie, to logiczne, że dzieci też będzie wychowywał na świnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zastanawia jedno: walka z patologią w sieci nie ma sensu, bo i tak nic do niej nie dotrze, za to obrywają normalni rodzice z normalnymi dziećmi. Może zamiast żalić się na patolę w sieci, robić im krótkie zajęcia
HURR BENDZIESZ MIAŁA SWOJE DZIECI TO ZROZUMISZ!


@mannoroth: Ale to akurat prawda, optyka się strasznie zmienia, jak masz swoje dzieci i zaczynasz je rozumieć. I to Ci mówię jako facet, które jako pierwsze dziecko trzymał na rękach swoje własne, wcześniej ich nie rozumiałem, nie lubiłem i się ich bałem. :-) Nie mówię, że zacznie się tolerować każde dziecięce zachowanie. Ale zaczyna się rozumieć, że pewnie dziecięce zachowania są jakie są i
@unmonitoredalias mam w dupie co zaczynasz rozumieć, a czego nie kiedy zrobisz sobie dzieciaka. Zachowuj się tak by nie przeszkadzać innym w normalnym funkcjonowaniu. Jeśli nie panujesz nad dzieckiem (i powody czemu tak się dzieje mnie nie interesują) to go nie zabierasz do restauracji albo zabierasz do takiej, która jest nakierowana na rodzinki z bombelkami. Sam sobie dzieciaka zrobileś i nikt Cię do tego nie zmuszał więc sam kiś się we własnym