Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta #odchudzanie #mikrokoksyprzepisy #silownia

Polecam, 300g ryżu, 300g kurczaka, masełko orzechowe, sosik słodki chilli, kolendra i miętka, trochę cebulki i szypiorku.
Tym przepisem pobiłem samego siebie i jedyne co będe jadł na mieście to pizze, które są bardziej kaloryczne niż ten zestawik.

Na zdjęciu: 1700kcal, 93B, 270W, 24T

Czas na klepanie się po brzuszku ze szczęścia.
milvanb - #mikrokoksy #dieta #odchudzanie #mikrokoksyprzepisy #silownia

Polecam, 3...

źródło: comment_GAr7bwljncuHCYnX3t61QamBRF8ywEVq.jpg

Pobierz
  • 13
@ziutek1294: @KoldiuszCaesar: prościutko. Pieczarki, brokuł, marchew kroisz w styl chiński (brokuł i marchew w słupki, pieczarki na 4 jak masz małe), kurczak w kostkę.
Warzywka wrzucasz na patelnię z olejem (jaki chcesz, ja najbardziej lubię olej rzepakoway), robisz stir fry
w międyczasie marynujesz kurczaka - ja używam przyprawy kaczka po pekińsku kamis + papryka ostra + papryka słodka
2cm imbiru, dwa ząbki czosnku kroisz w kostkę i wrzucasz do warzyw
@Gregory92: Owszem, jest sporo białka. Generalnie jest sporo wszystkiego poza tłuszczami. To bardzo objętościowy posiłek zjedzony pod presją czasu, bo nie miałem jak zjeść tego na 2 lub 3 razy co zazwyczaj robię. Wyznaję zasadę, że dieta jest do mojego stylu życia, to jej element i odpowiednio reaguję na zmienne losowe. Nie jestem z tych, którzy mówią 'ojej, nie mam czasu, ojej jak dużo do zjedzenia, ojej wszystko przeciwko mnie'. W
@Gregory92: No zazwyczaj z tego byłyby 3 porcje. Tak, trzy pełnowartościowe obiady. I teraz zapytam każdego na wielkich dietach - jak można nie chudnąć? Przecież każdy mając w diecie 3 obiady, śniadanie i kolację złapałby się za głowę mając przy tym schudnąć. :)