Wpis z mikrobloga

Jesteś z Lublina lub bliskich okolic? Zapraszam! :-)

W najbliższą sobotę organizuję całkowicie darmowe spotkanie, na którym możesz nauczyć się podstaw związanych z treningiem na siłowni i w domowych warunkach, z odżywianiem i szeroko rozumianym zdrowiem.
Liczba miejsc ograniczona do 6 osób (2 tury po 3 osoby). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak to działa?
Miejsce: CityFit Lublin (klub oferuje darmowe wejście (dzień otwarty) dla każdego w każdą drugą sobotę miesiąca), godzina 14:30, 16:30 (z możliwością zmian po uzgodnieniu) - 2019-07-13;
Potrzebne są tylko: koszulka, spodenki, buty na zmianę, woda, ręcznik.

Co robimy?
Lekki nauczający trening, na którym poznasz podstawowe zasady ćwiczeń, technikę kilku podstawowych ćwiczeń siłowych i/lub ogólnorozwojowych. W trakcie/przed/po możesz zadawać mi pytania związane z żywieniem, zdrowiem czy inną tematyką, w której się specjalizuję.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób spełniających poniższe:
- Brak przeciwwskazań cd. uczestnictwa w zajęciach ruchowych;
- Preferowany wiek 16-45, płeć dowolna;
- Początkujący/średni poziom zaawansowania (brak doświadczenia lub małe do średniego doświadczenia w ćwiczeniach).

Pozostałe informacje:
- Inicjatywa jest prywatna i nie jest ofertą klubu CityFit
- Jeśli ktoś nie chce abym mógł go/ją powiązać z kontem z wykopu proszę napisać bezpośrednio na facebooka, dane dostępne w moim profilu. W przypadku napisania tutaj na PW także gwarantuję prywatność;
- Decyduje kolejność zgłoszeń
- Trzeba się zarejestrować na stronie CityFit w klubie Lublin Gajek i wybrać darmowy Karnet Open 24h
- Nie zdążyłeś(-aś)? Napisz do mnie, może coś poradzimy :)

#lublin #lubelskie #zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fitness #dieta
SVCXZ - Jesteś z Lublina lub bliskich okolic? Zapraszam! :-)

W najbliższą sobotę o...

źródło: comment_N4GWxhY8reqCXRnksQZIC62IsqRevZTr.jpg

Pobierz
  • 12
@SVCXZ:
ja sie nie zgłaszam bo mam za daleko,

od czasu do czasu robisz takie akcje, masz jakiś kontakt do ludzi którzy z tobą zaczęli czy im się chciało kontynuować?
tak z ciekawości pytam
@heniek_8: Robię takie akcje od trochę ponad roku, było ich chyba koło 9. Jakaś połowa osób "zrywa" całkowicie i nie mam żadnego kontaktu, jakieś 20% już ćwiczyło i po prostu nadal to robi (z poprawioną techniką), jakieś 15% deklaruje chodzenie i tego nie robi (ale kontakt jest) i pozostałe 15% zaczyna działać. To tak na oko oczywiście :)
@heniek_8: Co prawda ja jak przyszedłem do @SVCXZ to już ćwiczyłem jakiś czas, ale po spotkaniu zobaczyłem jak wiele rzeczy robię źle. Myślę, że ćwicząc dalej sam szybko bym przestał, został kaleką lub coś sobie naderwał bo przez złą technikę czasem mnie coś bolało. Do tego bałem się robić martwy ciąg i ogólnie mało wiedziałem na temat siłowni mimo śledzenia yt w tym temacie, także polecam :)