Wpis z mikrobloga

Raz na pół roku oprócz przypraw zamawiam takie coś +/- oraz do tego produkty KFD dietetyczne. Mam do tego 30 opakowań 3,2 l w szafce i porządek zajebisty, nic się nie marnuje, wszystko dojadam. Za 1 razem dużo kasy ale long term oszczędzam kasy z zakupami, noszeniem i przepłacaniem za mniejsze opakowania. Wiecie później mam żarcie jakościowo 10/10, gdzie tyle samo bym wydał w marketach kupujac po trochu takie 4/10.

Takie kilka spraw jak to, suple tak samo raz na pół roku, do tego multicooker, potrawy proste, smaczne i nagle mimo OGROMU pracy, rodziny mam na wszystko czas. Oczywiście koszt czasu i $$$ na raz aby to zorganizować, zaplanować, ale długoterminowo OGROMNA oszczędność czasu.

No i z treningiem tak samo - plan, realizacja = efekty i później optymalne wykorzystanie czasu, potencjału

Kurłaaa prawie jak coach napisałem, aż kisnę z siebie xD

ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #borsukredukuje #dieta #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Raz na pół roku oprócz przypraw zamawiam takie coś +/- oraz do tego produk...
źródło: comment_WO9bcZ0QQguYKTPJHI4F4Z6iWXkT4vTF.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: da rade w tym multicoocku wsadzic na raz ryz i kurczaka i by zrobilo? zainteresowales mnie tym. szukam jakiegos rozwiazania by zaoszczedzic czas na gotowaniu