Wpis z mikrobloga

**Liczba milionerów* w Polsce w poszczególnych miastach** (dochody za lata 2015-2018)

*Liczba osób, które w danym roku podatkowym wykazały dochód do opodatkowania przekraczający 1 mln złotych

Obserwuj #infog - ciekawe infografiki, wykresy, mapy (społeczeństwo, gospodarka, technologia)

#polska #pieniadze #finanse #pracbaza #warszawa #gospodarka #ekonomia #zarobki #ciekawostki #katowice #krakow #poznan #wroclaw #lublin #gdansk #bydgoszcz #szczecin #rzeszow
cieliczka - **Liczba milionerów* w Polsce w poszczególnych miastach** (dochody za lat...

źródło: comment_Ty2S6M56nTGhSwaUtVodf4W0TVZ5V9oI.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
KOREKTA: wbrew temu co krąży na twitterze (co sam również źle podałem) to są dane dla izb administracji skarbowej z poszczególnych miast wojewódzkich czyli obejmują dane dla całych województw a nie samych miast. Np. w metropolii warszawskiej (zakres US z Warszawy) jest 6500 milionerów, a nie 8600.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: W radiu słyszałem, że w Przemyślu jest jeden gość, który wykazał za zeszły rok dochód przekraczający milion złotych, a nie posiada własnej firmy. Także to chyba jednak nie jest taka mała kwota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wqdqweff: chodzi o wojewodzctwo, czemu nie mieszkac w jakiejs wsi i tam #!$%@? sobie ville, a po drugie milioner moze miec 1 000 000 zl jak i 999 999 milionow takze nie wiem czemu zakladasz, ze jak ktos ma ten status milionera to jest jakis ultrabogaty, Milion zlotych to wbrew pozorom mala kwota

@Fighter_forGlory: Milion złotych dochodu rocznego to mała kwota?
  • Odpowiedz
@DziennikGazetaPrawna:

Ale prosimy oznaczać źródło, a najlepiej podlinkować konkretny tekst.


Przepraszam, wziąłem z twittera, tam było bez żadnego opisu w kilku miejscach (w tym u pracowników akademickich). Szukałem źródła i trafiłem na państwa tekst ale bez wykresu więc pomyślałem, że ktoś inny go zrobił. Niestety nie mogę już edytować, ale następnym razem będę bardziej wnikliwy w poszukiwaniach
  • Odpowiedz
o #!$%@?, wyobrażacie sobie być milionerem, i mieszkać, #!$%@?, w ŁODZI albo OPOLU? xDDDDDDD


@wqdqweff: Co w tym dziwnego? Zapewne są to właścicieli jakiś typowych januszexów co mieszkają w takim opolu ¯\_(ツ)_/¯ Dla pracownika płaca minimalna to i dobry hajs na czysto się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszą być na miejscu by dużego biznesu pilnować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wqdqweff: no wyobrażam sobie, w łdz można kupić dworek/pałacyk/zabytkowy domek w centrum miasta, odrestaurować i mieszkać zajebiście jak nigdzie, znam takie przypadki. Jeszcze pewna osoba ma dzięki temu piękny park miejski do własnego użytku po 20/22 (zależnie od pory roku), bo ten jest zamykany a dworek w nim stoi xd
  • Odpowiedz
@wqdqweff: Tylko że Opole to jest kolebka chyba najlepiej zorganizowanych grup przestępczych i niektórzy mają dziesiątki milionó złotych, tak więc to mnie akurat aż tak nie dziwi. Lódź też ma swoje bardzo atrakcyjne strony. Bardziej mnie dziwią Katowice bo to #!$%@? zadupie.
  • Odpowiedz