Wpis z mikrobloga

Wiele osób mnie prosiło więc 'op delivered" recenzja wszystkich sosów zero od KFD. Zapraszam ogólnie na insta, bo staram się niezwykle aby był ciekawy, więc jak kogoś interesuje dieta, trening, suplementacja, kulturystyka, trójbój i Borsuk, to zapraszam. A Wasze sosy jakie są ulubione z KFD? A może jakiś innych firm Wam lepiej smakują?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #dieta #borsukredukuje #fullborsukworkout
  • 15
@Kasahara Truskawka dla mnie jest bardziej "chemiczna" niż jak brałem w poprzednim roku, nie wiem czy coś zmienili.
Solony karmel petarda dla mnie.
Ketchup natomiast dla mnie za słodki jak na ketchup (jadam ~300tab słodzika dziennie więc jak coś jest za słodkie to tak jest ( ͡º ͜ʖ͡º) )
@Poemat: no fakt, truskawka dość chemią wali i wszystkie te na wodzie, te na wodzie tylko z jogurtem/skyrem zdzierżę, reszta mlecznych smakuje/pasuje juz prawie do wszystkiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: wszystkie te sosy mają krótkie terminy ważności? Kiedys wziąłem karmelowy i nie dość, ze miałem miesiąc na otwarcie go, to po otwarciu trzeba było niby spożyć w ciągu kilku dni
@mycyly: z tego co zaobserwowałem na razie to gęste (60kcal/100g) mają jakoś 40-80 dni ważności od zakupu, te rzadkie owocowe 100-150 dni
można śmiało trzymać otwarte po kilka tyg
@Kasahara: mi akurat smak sosu kebab-gyros przywodzi na myśl "budę z kebabem" - nie jest to szczególnie wysublimowany smak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale fakt faktem może się podobać np. z kurczakiem, a wręcz ja czasem nie przyprawiam mięsa przed obróbką, bo sosik wystarcza